tlo
pasek
top

Aktualności:

- podane terminy zajęć do indywidualnego wyboru
- uczestnicy sami ustalają terminy zajęć
- indywidualne lekcje tańca również dla par ślubnych
- wszystkich chętnych chcących trenować w Klubie Tańca Sportowego "Napoleon" zapraszamy do naszej szkoły tańca.

Taniec był dla mnie od zawsze przede wszystkim tym czymś, co pozwalało mi przetrwać jakże często trudne chwile ludzkiego życia. Nie raz był jedyną ucieczką i wybawieniem od monotonii codzienności, był zapomnieniem i oderwaniem się od codziennej, szarej i jakże często bardzo trudnej rzeczywistości. Taniec to coś czemu oddałam serce i poświęciłam wiele czasu. Z perspektywy lat wiem, że było warto i nie żałuję tego.

Nade wszystko taniec to moja życiowa pasja, którą dzielę się z ludźmi już od 46 lat i nie zamierzam na tym poprzestać. Taniec jest dla mnie tym czymś bez czego nie potrafię normalnie żyć ... bo taniec to relaks, odreagowanie, zgrabna sylwetka, dobra kondycja, entuzjazm, przyjemność i radość. To styl życia, to możliwość obcowania z fantastycznymi ludźmi, którzy podobnie myślą i czują. A nawet jeśli tak nie jest, to łączy ich zawsze najważniejsze ... taniec!

Od 46 lat jestem nauczycielem tańca. Uczyłam tańczyć w wielu miejscach na terenie Bydgoszczy i poza nią. Nazywam się Grażyna Potocka i aktualnie prowadzę własną Szkołę Tańca działającą w Bydgoszczy.

W 1981 roku założyłam Klub Tańca Towarzyskiego "Napoleon", działający przy Domu Kultury Zakładów Rowerowych "Romet" w Bydgoszczy. Nazwa klubu wzięła się od jednej z figur akrobatycznych, jakie tańczy się w rock and rollu, a od tego właśnie tańca zaczęliśmy naszą działalność.
Klub istniał do 1989 roku, później prowadziłam kluby tańca o nazwach "Delfin", "Szyk", "GT Poltan" i "Show-dance".
Po 16 latach, czyli od 1 września 2005 roku, reaktywowałam klub tańca pod pełną nazwą Klub Tańca Sportowego "Napoleon", w którym tańczą turniejowe pary taneczne.

Przez 552 miesiące swojej pracy w roli nauczyciela tańca wychowałam wielu tancerzy, którzy odnosili i nadal odnoszą sukcesy na arenie zarówno regionalnej jak i ogólnopolskiej. W mojej pracy kieruję się przede wszystkim solidnością i profesjonalizmem. Na zajęciach w mojej szkole panuje miła, przyjazna i życzliwa atmosfera. Grupy są niewielkie, by w ten oto sposób jak najskuteczniej nauczyć się tańczyć. Prowadzę naukę tańca dla wszystkich. Dla dzieci, młodzieży, dorosłych i osób starszych.

Dla tych którzy ukończyli sześciostopniowy kurs tańca istnieje możliwość kontynuacji i dalszego doskonalenia w ramach Klubu Tańca Towarzyskiego "Elita" dla młodzieży i dorosłych. Z kolei dzieci i młodzież mogą rozwijać swoje taneczne umiejętności w Klubie Tańca Sportowego. Zapraszam też wszystkie dziewczęta i panie na  gimnastykę z elementami stretchingu, fitness, aerobicu, joggingu, akrobatyki oraz na zajęcia z tańca brzucha i baletu. Prowadzę zajęcia grupowe i lekcje indywidualne.

Zapraszam wszystkich do skorzystania z mojej propozycji. Proszę tylko spróbować, reszta zależy od Państwa. Zapewniam, że naprawdę warto - żadna taneczna minuta nie będzie czasem straconym. Prowadzę ciągły nabór na poszczególne zajęcia. Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt pod następującymi numerami telefonów:

 

52  34 00 912,   lub  602 212 200

SZKOŁA TAŃCA - GRAŻYNA POTOCKA
... tam, gdzie rodzi się i trwa piękno

 

 

baner