OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO * WAKACJE 2003 *

Data i Miejsce: 21.06.2003r Bydgoszcz Charakter_TT... PunktowyX1 Organizator.... Szkoła Tańca - Grażyna Potocka Kierownik Org.. Grażyna Potocka Bydgoszcz Kierownik Art.. Grażyna Potocka Bydgoszcz Muzyka......... Łukasz Fiedura Bydgoszcz Prowadzący..... Hanna Matuszewska Bydgoszcz Lista Klas - [Opcja, Komisja sędziów, Liczba Pary ST/LA]:
 Lp   Klasa    Opc   NrK   ST    LA  
 ----------------------------------- 
 1.   do9_      1    1     9     9 
 2.   do9d      1    1     3     3 
 3.   10-11d    1    1     3     3 
 4.   10-11c    2    1     5     5 
 5.   12-13d    1    1     7     7 
 6.   12-13c    2    1     2     3 

 Lp   Klasa    Opc   NrK   ST    LA  
 ----------------------------------- 
 7.   14-15d    1    1     2     2 
 8.   14-15c    2    1     2     2 
 9.   14-15b    2    1     3     3 
 10.  Pow15c    2    1     --    3 
 11.  Pow15b    2    1     9     9 

Lista Sędziów:
                                                   Numer komisji [NrK]
 Lp   Nazwisko Imię           Miejscowość          1  2  3  4  5  6  7  8  9  
 -----------------------------------------------------------------------------
 1. * Słowikowski Stanisław   Toruń                A                           
 2.   Jelińska Aleksandra     Poznań               B                           
 3.   Grześkowiak Mieczysław  Poznań               C                           
 4.   Andruszkiewicz Anna     Toruń                D                           
 5.   Kuczyński Sławomir      Włocławek            E                           
 6.   Polakowski Witold       Bydgoszcz            F                           
 7.   Łada Henryk             Inowrocław           G                           

Komisja Skrutacyjna: ---------------------------------------------- Lp Nazwisko Imię Miejscowość ---------------------------------------------- 1. * Bor Apolinary Łódź ---------------------------------------------- Lista klubów: ---------------------------------------------- Lp Kluby..( 22 ) Pary..( 54 ) ---------------------------------------------- 1. 1-2-3 Bydgoszcz 3 2. ALWIDANCE Bydgoszcz 6 3. BATOCADO Gdynia 1 4. BLASK Nakło 3 5. BOTAFOGOS Kalisz 1 6. DANCE-DANCE Toruń 1 7. FALA Sopot 1 8. FAN Toruń 6 9. FANTOM Toruń 1 10. FINEZJA Poznań 3 11. GRACJA Iława 1 12. JANTAR Toruń 3 13. JANTAR Świnoujście 2 14. PERFECT Gdańsk 1 15. POD KWADRATEM Gdańsk 1 16. SALSA Bydgoszcz 2 17. SHOW-DANCE Bydgoszcz 1 18. SOKÓŁ Inowrocław 7 19. STODOŁA Warszawa 1 20. ST_KREA_TAN Bydgoszcz 7 21. TAKT Włocławek 1 22. TCK Tczew 1 ---------------------------------------------- Objaśnienie używanych znaków: ---------------------------------------------- Opc1 - turniej w kombinacji miejsc, (1_Finał) Opc2 - turniej w stylach, (2_Finały) s - suma not w tańcu m - miejsce w tańcu Rnd - runda Msc - miejsce Lok - lokata Aw - awans NrP - numer pary NrK - numer komisji sędziów D,S,L - udział w stylach P - przeklasyfikowanie pary -,+,R - przekroczenie repertuaru ----------------------------------------------
W Y N I K I T U R N I E J U

Klasa: do9_ ST+LA Liczba par: 9 Liczba klubów: 6 Jury: Komisja 1 ========================================================================================== NrP_ Tancerz Tancerka Klub-Miejscowość Rnd Msc Pkt ------------------------------------------------------------------------------------------ 18 D Borkowski Jakub Stremel Marta JANTAR Toruń FinA 1 -- 17 D Kowalik Jakub Marchewska Sylwia BLASK Nakło FinA 2 -- 19 D Lewandowski Krzysztof Arszyńska Agata SHOW-DANCE Bydgoszcz FinA 3 -- 16 D Milewska Nina Raubic Małgorzata ALWIDANCE Bydgoszcz FinA 4 -- 12 D Rosiński Marcin Wojtasik Natalia SOKÓŁ Inowrocław FinA 5 -- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 14 D Chęsy Mateusz Kąkolewska Paula SOKÓŁ Inowrocław FinB 6 -- 20 D Jagła Tomasz Pietryga Anna SALSA Bydgoszcz FinB 7 -- 13 D Potubalski Piotr Nowak Marta SOKÓŁ Inowrocław FinB 8 -- 15 D Sopoliński Kacper Drop Dagmara SOKÓŁ Inowrocław FinB 9 -- ------------------------------------------------------------------------------------------ Klasa: do9_ ST+LA Runda: Finał_A 5_Par ------------------------------------------------------------------------------------------ NrP WA T WW F Q S CC R Pd Jv Suma Lok NrP ------------------------------------------------------------------------------------------ 18 1 1 1 1 1 1 6 1 18 17 3 2 2 2 2 5 16 2 17 19 2 4 3 4 3 2 18 3 19 16 5 5 4 3 4 4 25 4 16 12 4 3 5 5 5 3 25 5 12 ------------------------------------------------------------------------------------------ Klasa: do9_ ST+LA Runda: Finał_B 4_Pary ------------------------------------------------------------------------------------------ NrP WA T WW F Q S CC R Pd Jv Suma Lok NrP ------------------------------------------------------------------------------------------ 14 1 1 2 4 1 2 11 1 14 20 2 3 1 1 3 1 11 2 20 13 3 2 3 2 4 4 18 3 13 15 4 4 4 3 2 3 20 4 15 ------------------------------------------------------------------------------------------ Klasa: do9_ ST+LA Runda: 1/2 9_Par /Awans_FinA=5, FinB=4 ------------------------------------------------------------------------------------------ NrP WA T WW F Q S CC R Pd Jv Suma Msc NrP ------------------------------------------------------------------------------------------ 18 . 7 7 7 7 7 7 42 1 18 17 . 7 7 7 6 7 6 40 2 17 19 . 5 3 5 7 6 7 33 3 19 16 . 5 5 5 5 3 2 25 4 16 12 . 4 6 1 3 5 5 24 5 12 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 14 4 4 4 2 2 2 18 6 14 15 1 3 3 3 2 4 16 7 15 20 1 1 4 3 4 2 15 8 20 13 2 0 0 0 0 1 3 9 13 ------------------------------------------------------------------------------------------
Klasa: do9d ST+LA Liczba par: 3 Liczba klubów: 3 Jury: Komisja 1 ========================================================================================== NrP_ Tancerz Tancerka Klub-Miejscowość Rnd Msc Pkt ------------------------------------------------------------------------------------------ 21 D Kauzas Piotr Szyc Klaudia FALA Sopot Fin+ 1 22 29 D Filarski Patryk Dekowska Daria JANTAR Toruń Fin+ 2 16 30 D Suchomski Tomasz Więckowska Karolina FINEZJA Poznań Fin+ 3 10 ------------------------------------------------------------------------------------------ Klasa: do9d ST+LA Runda: Finał 3_Pary ------------------------------------------------------------------------------------------ NrP WA T WW F Q S CC R Pd Jv Suma Lok NrP ------------------------------------------------------------------------------------------ 21 1 1 1 3 1 2 9 1 21 29 2 2 2 1 2 1 10 2 29 30 3 3 3 2 3 3 17 3 30 ------------------------------------------------------------------------------------------
Klasa: 10-11d ST+LA Liczba par: 3 Liczba klubów: 3 Jury: Komisja 1 ========================================================================================== NrP_ Tancerz Tancerka Klub-Miejscowość Rnd Msc Pkt ------------------------------------------------------------------------------------------ 40 D Pawlak Mateusz Garbaciak Aleksandra 1-2-3 Bydgoszcz Fin+ 1 22 41 D Przykłocki Łukasz Cybulska Martina BLASK Nakło Fin+ 2 16 43 D Kosmela Marcin Żygowska Kalina ALWIDANCE Bydgoszcz Fin+ 3 10 ------------------------------------------------------------------------------------------ Klasa: 10-11d ST+LA Runda: Finał 3_Pary ------------------------------------------------------------------------------------------ NrP WA T WW F Q S CC R Pd Jv Suma Lok NrP ------------------------------------------------------------------------------------------ 40 1 1 1 2 2 1 8 1 40 41 2 3 2 1 1 2 11 2 41 43 3 2 3 3 3 3 17 3 43 ------------------------------------------------------------------------------------------
Klasa: 12-13d ST+LA Liczba par: 7 Liczba klubów: 7 Jury: Komisja 1 ========================================================================================== NrP_ Tancerz Tancerka Klub-Miejscowość Rnd Msc Pkt ------------------------------------------------------------------------------------------ 63 D Sobota Dominik Lopata Karolina FAN Toruń Fin+ 1 26 P 67 D Biernacki Artur Aleksandrowicz Izabel GRACJA Iława Fin+ 2 20 65 D Popiołek Zachariasz Dubanowicz Aleksandra BOTAFOGOS Kalisz Fin+ 3 14 64 D Żołądkiewicz Oskar Brylowska Aleksandra POD KWADRATEM Gdańsk Fin 4 8 62 D Kawalec Jakub Furest Anna BLASK Nakło Fin 5 7 68 D Hoffman Sara Jasek Przemysław FANTOM Toruń Fin 6 6 66 D Bistram Dawid Krasińska Jolanta BATOCADO Gdynia Fin 7 5 ------------------------------------------------------------------------------------------ Klasa: 12-13d ST+LA Runda: Finał 7_Par ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Tan WA T WW Q S CC R Jv 2_Style NrP_ ABCDEFG m ABCDEFG m ABCDEFG m ABCDEFG m ABCDEFG m ABCDEFG m ABCDEFG m ABCDEFG m Suma Lokata NrP ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 63 4222132 2 2222232 2 2222133 2 1112212 1 5222241 1 3222233 2 5322244 3 4212246 1 14 1 63 67 1131211 1 1131111 1 1131211 1 2331131 2 1531352 2 2733354 3 4431755 4 2431454 4 18 2 67 65 3543344 3 4563343 3 5673542 4 5673544 4 3155613 3 5154415 4 1154316 2 1154315 3 26 3 65 64 5656653 5 5645554 5 4747664 7 4547663 6 4643135 4 1441141 1 2243132 1 3643122 2 31 4 64 62 2467425 4 3456427 4 3356427 3 3256327 3 2477427 6 4677527 7 3777427 7 5577737 7 41 5 62 68 7715766 6.5 7714765 6 7515775 6 7425755 5 7314564 5 7515762 5 7616563 5 7726663 6 44.5 6 68 66 6374577 6.5 6377676 7 6464356 5 6764476 7 6766776 7 6366676 6 6565671 6 6365571 5 49.5 7 66 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- --- 68 R 68 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Klasa: 14-15d ST+LA Liczba par: 2 Liczba klubów: 2 Jury: Komisja 1 ========================================================================================== NrP_ Tancerz Tancerka Klub-Miejscowość Rnd Msc Pkt ------------------------------------------------------------------------------------------ 87 D Graczykowski Jakub Tomaszewska Martyna ST_KREA_TAN Bydgoszcz Fin+ 1 21 86 D Gajtkowski Tomasz Czech Paulina DANCE-DANCE Toruń Fin+ 2 15 P ------------------------------------------------------------------------------------------ Klasa: 14-15d ST+LA Runda: Finał 2_Pary ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Tan WA T WW Q S CC R Jv 2_Style NrP_ ABCDEFG m ABCDEFG m ABCDEFG m ABCDEFG m ABCDEFG m ABCDEFG m ABCDEFG m ABCDEFG m Suma Lokata NrP ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 87 2211111 1 2122212 2 1122121 1 2222222 2 1111111 1 1112111 1 1122221 2 1121121 1 11 1 87 86 1122222 2 1211121 1 2211212 2 1111111 1 2222222 2 2221222 2 2211112 1 2212212 2 13 2 86 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- --- 86 R 86 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Klasa: 10-11c ST Liczba par: 5 Liczba klubów: 4 Jury: Komisja 1 ========================================================================================== NrP_ Tancerz Tancerka Klub-Miejscowość Rnd Msc Pkt ------------------------------------------------------------------------------------------ 54 D Mróz Sebastian Buchelt Magdalena ALWIDANCE Bydgoszcz Fin+ 1 24 52 D Tomaszewski Łukasz Wawrzyniak Marta ST_KREA_TAN Bydgoszcz Fin+ 2 18 51 D Chwalisz Krzysztof Paliwoda Karolina FAN Toruń Fin+ 3 12 61 D Wolant Albert Jarzęczka Emilia JANTAR Toruń Fin 4 6 53 D Nieduży Robert Kawalonek Karolina FAN Toruń Fin 5 5 ------------------------------------------------------------------------------------------ Klasa: 10-11c ST Runda: Finał 5_Par ---------------------------------------------------------------------------------- Tan WA T WW F Q Standard NrP_ ABCDEFG m ABCDEFG m ABCDEFG m ABCDEFG m ABCDEFG m Suma Lokata NrP ---------------------------------------------------------------------------------- 54 2131211 1 1122111 1 1111112 1 1112211 1 4 1 54 52 5252132 2 4241232 2 4442243 4 2241333 2 10 2 52 51 4314424 3 3313424 3 3224424 3 3324424 3 12 3 51 61 1525543 5 2435543 4 2335531 2 4535542 4 15 4 61 53 3443355 4 5554355 5 5553355 5 5453155 5 19 5 53 ----------------------------------------------------------------------------------
Klasa: 10-11c LA Liczba par: 5 Liczba klubów: 4 Jury: Komisja 1 ========================================================================================== NrP_ Tancerz Tancerka Klub-Miejscowość Rnd Msc Pkt ------------------------------------------------------------------------------------------ 52 D Tomaszewski Łukasz Wawrzyniak Marta ST_KREA_TAN Bydgoszcz Fin+ 1 24 54 D Mróz Sebastian Buchelt Magdalena ALWIDANCE Bydgoszcz Fin+ 2 18 51 D Chwalisz Krzysztof Paliwoda Karolina FAN Toruń Fin+ 3 12 61 D Wolant Albert Jarzęczka Emilia JANTAR Toruń Fin 4 6 53 D Nieduży Robert Kawalonek Karolina FAN Toruń Fin 5 5 ------------------------------------------------------------------------------------------ Klasa: 10-11c LA Runda: Finał 5_Par ---------------------------------------------------------------------------------- Tan S CC R Pd Jv Latin NrP_ ABCDEFG m ABCDEFG m ABCDEFG m ABCDEFG m ABCDEFG m Suma Lokata NrP ---------------------------------------------------------------------------------- 52 4141233 2 2111133 1 1211143 1 1111133 1 5 1 52 54 1212311 1 1422211 2 2122212 2 2224212 2 7 2 54 51 2324424 3 3333424 3 4333534 3 4332544 3 12 3 51 61 3435542 4 4245542 4 3444421 4 5445421 4 16 4 61 53 5553155 5 5554355 5 5555355 5 3553355 5 20 5 53 ----------------------------------------------------------------------------------
Klasa: 12-13c ST Liczba par: 2 Liczba klubów: 2 Jury: Komisja 1 ========================================================================================== NrP_ Tancerz Tancerka Klub-Miejscowość Rnd Msc Pkt ------------------------------------------------------------------------------------------ 82 D Stachelek Przemysław Nadolna Agnieszka ALWIDANCE Bydgoszcz Fin+ 1 21 83 D Kłodziński Damian Witkowska Małgosia 1-2-3 Bydgoszcz Fin+ 2 15 ------------------------------------------------------------------------------------------ Klasa: 12-13c ST Runda: Finał 2_Pary ---------------------------------------------------------------------------------- Tan WA T WW F Q Standard NrP_ ABCDEFG m ABCDEFG m ABCDEFG m ABCDEFG m ABCDEFG m Suma Lokata NrP ---------------------------------------------------------------------------------- 82 1212111 1 1111111 1 1111111 1 1111111 1 1111111 1 5 1 82 83 2121222 2 2222222 2 2222222 2 2222222 2 2222222 2 10 2 83 ----------------------------------------------------------------------------------
Klasa: 12-13c LA Liczba par: 3 Liczba klubów: 2 Jury: Komisja 1 ========================================================================================== NrP_ Tancerz Tancerka Klub-Miejscowość Rnd Msc Pkt ------------------------------------------------------------------------------------------ 81 L Dzwoniarski Łukasz Markowska Marta 1-2-3 Bydgoszcz Fin+ 1 22 P 83 D Kłodziński Damian Witkowska Małgosia 1-2-3 Bydgoszcz Fin+ 2 16 82 D Stachelek Przemysław Nadolna Agnieszka ALWIDANCE Bydgoszcz Fin+ 3 10 ------------------------------------------------------------------------------------------ Klasa: 12-13c LA Runda: Finał 3_Pary ---------------------------------------------------------------------------------- Tan S CC R Pd Jv Latin NrP_ ABCDEFG m ABCDEFG m ABCDEFG m ABCDEFG m ABCDEFG m Suma Lokata NrP ---------------------------------------------------------------------------------- 81 2222221 1 1221111 1 2221111 1 1121111 1 1221111 1 5 1 81 83 3111333 3 2112233 2 1112233 2 3212332 2 3112232 2 11 2 83 82 1333112 2 3333322 3 3333322 3 2333223 3 2333323 3 14 3 82 ----------------------------------------------------------------------------------
Klasa: 14-15c ST Liczba par: 2 Liczba klubów: 1 Jury: Komisja 1 ========================================================================================== NrP_ Tancerz Tancerka Klub-Miejscowość Rnd Msc Pkt ------------------------------------------------------------------------------------------ 96 D Dziedzic Paweł Gawęcka Sandra ST_KREA_TAN Bydgoszcz Fin+ 1 21 97 D Szulczewski Kamil Semrau Dominika ST_KREA_TAN Bydgoszcz Fin+ 2 15 ------------------------------------------------------------------------------------------ Klasa: 14-15c ST Runda: Finał 2_Pary ---------------------------------------------------------------------------------- Tan WA T WW F Q Standard NrP_ ABCDEFG m ABCDEFG m ABCDEFG m ABCDEFG m ABCDEFG m Suma Lokata NrP ---------------------------------------------------------------------------------- 96 2212221 2 2112121 1 1221211 1 1222221 2 2121111 1 7 1 96 97 1121112 1 1221212 2 2112122 2 2111112 1 1212222 2 8 2 97 ----------------------------------------------------------------------------------
Klasa: 14-15c LA Liczba par: 2 Liczba klubów: 1 Jury: Komisja 1 ========================================================================================== NrP_ Tancerz Tancerka Klub-Miejscowość Rnd Msc Pkt ------------------------------------------------------------------------------------------ 96 D Dziedzic Paweł Gawęcka Sandra ST_KREA_TAN Bydgoszcz Fin+ 1 21 97 D Szulczewski Kamil Semrau Dominika ST_KREA_TAN Bydgoszcz Fin+ 2 15 ------------------------------------------------------------------------------------------ Klasa: 14-15c LA Runda: Finał 2_Pary ---------------------------------------------------------------------------------- Tan S CC R Pd Jv Latin NrP_ ABCDEFG m ABCDEFG m ABCDEFG m ABCDEFG m ABCDEFG m Suma Lokata NrP ---------------------------------------------------------------------------------- 96 2111111 1 1111111 1 1211111 1 1111111 1 1111212 1 5 1 96 97 1222222 2 2222222 2 2122222 2 2222222 2 2222121 2 10 2 97 ----------------------------------------------------------------------------------
Klasa: 14-15b ST Liczba par: 3 Liczba klubów: 2 Jury: Komisja 1 ========================================================================================== NrP_ Tancerz Tancerka Klub-Miejscowość Rnd Msc Pkt ------------------------------------------------------------------------------------------ 105D Zarzycki Marek Ulatowska Aleksandra ALWIDANCE Bydgoszcz Fin+ 1 22 P 104D Grzanka Maciej Góralewska Aleksandra ALWIDANCE Bydgoszcz Fin+ 2 16 100D Dziadosz Artur Bejtka Monika ST_KREA_TAN Bydgoszcz Fin+ 3 10 ------------------------------------------------------------------------------------------ Klasa: 14-15b ST Runda: Finał 3_Pary ---------------------------------------------------------------------------------- Tan WA T WW F Q Standard NrP_ ABCDEFG m ABCDEFG m ABCDEFG m ABCDEFG m ABCDEFG m Suma Lokata NrP ---------------------------------------------------------------------------------- 105 1111111 1 1111211 1 1111111 1 2111121 1 2211221 1 5 1 105 104 2332223 2 3232123 2 2332222 2 1232213 2 1332113 2 10 2 104 100 3223332 3 2323332 3 3223333 3 3323332 3 3123332 3 15 3 100 ----------------------------------------------------------------------------------
Klasa: 14-15b LA Liczba par: 3 Liczba klubów: 2 Jury: Komisja 1 ========================================================================================== NrP_ Tancerz Tancerka Klub-Miejscowość Rnd Msc Pkt ------------------------------------------------------------------------------------------ 104D Grzanka Maciej Góralewska Aleksandra ALWIDANCE Bydgoszcz Fin+ 1 22 105D Zarzycki Marek Ulatowska Aleksandra ALWIDANCE Bydgoszcz Fin+ 2 16 100D Dziadosz Artur Bejtka Monika ST_KREA_TAN Bydgoszcz Fin - -- * ------------------------------------------------------------------------------------------ Klasa: 14-15b LA Runda: Finał 3_Pary ---------------------------------------------------------------------------------- Tan S CC R Pd Jv Latin NrP_ ABCDEFG m ABCDEFG m ABCDEFG m ABCDEFG m ABCDEFG m Suma Lokata NrP ---------------------------------------------------------------------------------- 104 1211212 1 1111112 1 2111112 1 2111211 1 2211111 1 5 1 104 105 2332121 2 2222221 2 1222221 2 1222122 2 1122222 2 10 2 105 100* 3123333 3 ------- - ------- - ------- - ------- - -- - 100 ---------------------------------------------------------------------------------- Uwaga: Para Nr_100 zrezygnowala (wskutek kontuzji) z udzialu w turnieju w stylu LA
Klasa: Pow15c LA Liczba par: 3 Liczba klubów: 2 Jury: Komisja 1 ========================================================================================== NrP_ Tancerz Tancerka Klub-Miejscowość Rnd Msc Pkt ------------------------------------------------------------------------------------------ 110L Koloch Mateusz Szwęch Anna FINEZJA Poznań Fin+ 1 22 111L Dziedzic Paweł Gawęcka Sandra ST_KREA_TAN Bydgoszcz Fin+ 2 16 P 112L Szulczewski Kamil Semrau Dominika ST_KREA_TAN Bydgoszcz Fin+ 3 10 ------------------------------------------------------------------------------------------ Klasa: Pow15c LA Runda: Finał 3_Pary ---------------------------------------------------------------------------------- Tan S CC R Pd Jv Latin NrP_ ABCDEFG m ABCDEFG m ABCDEFG m ABCDEFG m ABCDEFG m Suma Lokata NrP ---------------------------------------------------------------------------------- 110 1112213 1 1112113 1 2222213 2 2211123 2 1212113 1 7 1 110 111 2221121 2 2221221 2 1311121 1 1122211 1 2121221 2 8 2 111 112 3333332 3 3333332 3 3133332 3 3333332 3 3333332 3 15 3 112 ----------------------------------------------------------------------------------
Klasa: Pow15b ST Liczba par: 9 Liczba klubów: 6 Jury: Komisja 1 ========================================================================================== NrP_ Tancerz Tancerka Klub-Miejscowość Rnd Msc Pkt ------------------------------------------------------------------------------------------ 131S Zalewski Piotr Korab Joanna STODOŁA Warszawa Fin+ 1 28 P 121D Paliwoda Wojciech Luks Daria FAN Toruń Fin+ 2 22 130D Drankowski Maciej Kuling Diana PERFECT Gdańsk Fin+ 3 16 128D Kaźmierczak Marek Gorzoń Edyta TAKT Włocławek Fin 4 10 127D Ziemiński Piotr Chwalisz Maria FAN Toruń Fin 5 9 124D Ołtarzewski Michał Prygoń Małgorzata JANTAR Świnoujście Fin 6 8 129D Furman Damian Rynkowska Beata FAN Toruń Fin 7 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 126D Pastewski Michał Strzelecka Magda TCK Tczew 1/2 8 6 125D Tarnowski Jarosław Wojna Monika JANTAR Świnoujście 1/2 9 5 ------------------------------------------------------------------------------------------ Klasa: Pow15b ST Runda: Finał 7_Par ---------------------------------------------------------------------------------- Tan WA T WW F Q Standard NrP_ ABCDEFG m ABCDEFG m ABCDEFG m ABCDEFG m ABCDEFG m Suma Lokata NrP ---------------------------------------------------------------------------------- 131 5511111 1 5311111 1 5411131 1 5511131 1 5511131 1 5 1 131 121 4442222 2 4452222 2 4352222 3 4352422 3 3352212 2 12 2 121 130 1123334 3 2124335 3 1224315 2 1134215 2 1234325 3 13 3 130 128 2237753 4 1236456 4 3137456 4 2226556 5 2126456 4 21 4 128 127 3364446 5 3543547 5 2543647 5 3443347 4 4643547 5 24 5 127 124 6656577 6 7667663 6 6666564 6 7767763 7 7467764 6.5 31.5 6 124 129 7775665 7 6775774 7 7775773 7 6675674 6 6775673 6.5 33.5 7 129 ---------------------------------------------------------------------------------- Klasa: Pow15b ST Runda: 1/2 9_Par /Awans_7 ---------------------------------------------------------------------------------- Tan WA T WW F Q Standard NrP_ ABCDEFG s ABCDEFG s ABCDEFG s ABCDEFG s ABCDEFG s Suma Miejsce NrP ---------------------------------------------------------------------------------- 121. 1111111 7 1111111 7 1111110 6 1111111 7 1111111 7 34 1 121 131. 0101111 5 1111110 6 1111111 7 1111111 7 1111111 7 32 2 131 128. 1110010 4 1111111 7 1111110 6 1111110 6 1110110 5 28 3-4 128 130. 1110111 6 1110111 6 1100111 5 1110111 6 0111110 5 28 3-4 130 127. 1111110 6 1111110 6 1111010 5 1101110 5 1101110 5 27 5 127 124. 0011101 4 0011001 3 0011101 4 0111011 5 0011101 4 20 6-7 124 129. 1011101 5 0001001 2 0101101 4 1011101 5 1011001 4 20 6-7 129 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 126 1000011 3 0100011 3 1010011 4 0000001 1 1000011 3 14 8 126 125 0101000 2 1000100 2 0000001 1 0000000 0 0100001 2 7 9 125 ----------------------------------------------------------------------------------
Klasa: Pow15b LA Liczba par: 9 Liczba klubów: 6 Jury: Komisja 1 ========================================================================================== NrP_ Tancerz Tancerka Klub-Miejscowość Rnd Msc Pkt ------------------------------------------------------------------------------------------ 132L Staniszewski Tomasz Staniszewska Katarzyn FINEZJA Poznań Fin+ 1 28 P 128D Kaźmierczak Marek Gorzoń Edyta TAKT Włocławek Fin+ 2 22 125D Tarnowski Jarosław Wojna Monika JANTAR Świnoujście Fin+ 3 16 121D Paliwoda Wojciech Luks Daria FAN Toruń Fin 4 10 127D Ziemiński Piotr Chwalisz Maria FAN Toruń Fin 5 9 130D Drankowski Maciej Kuling Diana PERFECT Gdańsk Fin 6 8 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 124D Ołtarzewski Michał Prygoń Małgorzata JANTAR Świnoujście 1/2 7 7 126D Pastewski Michał Strzelecka Magda TCK Tczew 1/2 8 6 129D Furman Damian Rynkowska Beata FAN Toruń 1/2 9 5 ------------------------------------------------------------------------------------------ Klasa: Pow15b LA Runda: Finał 6_Par ---------------------------------------------------------------------------------- Tan S CC R Pd Jv Latin NrP_ ABCDEFG m ABCDEFG m ABCDEFG m ABCDEFG m ABCDEFG m Suma Lokata NrP ---------------------------------------------------------------------------------- 132 4221132 1 6221132 2 5221141 1 3122322 2 6221322 1 7 1 132 128 2315313 2 1114314 1 2116513 2 1214213 1 5415113 3 9 2 128 125 6156261 6 3356261 3 6455232 4 2565131 3 1163231 2 18 3 125 121 3462426 4 4462426 4 3362326 3 4351546 4 3342546 4 19 4 121 127 5644655 5 5643643 5 4643654 6 5643654 5 4554654 5 26 5 127 130 1533544 3 2535555 6 1534465 5 6436465 6 2636465 6 26 6 130 ---------------------------------------------------------------------------------- Klasa: Pow15b LA Runda: 1/2 9_Par /Awans_6 ---------------------------------------------------------------------------------- Tan S CC R Pd Jv Latin NrP_ ABCDEFG s ABCDEFG s ABCDEFG s ABCDEFG s ABCDEFG s Suma Miejsce NrP ---------------------------------------------------------------------------------- 121. 1111111 7 1111111 7 0111111 6 1111110 6 1111111 7 33 1 121 132. 1111110 6 0111110 5 1111111 7 1111111 7 1111111 7 32 2 132 128. 1111111 7 1111111 7 1110011 5 0111111 6 1010111 5 30 3 128 127. 1111011 6 1111111 7 0111000 3 1001011 4 1101111 6 26 4 127 130. 1011110 5 1011110 5 1011110 5 0111110 5 0011010 3 23 5 130 125. 0000101 2 1100101 4 1101111 6 0010111 4 1101111 6 22 6 125 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 124 0010000 1 1010001 3 1110101 5 1110101 5 1100001 3 17 7 124 126 1100011 4 0100010 2 1000011 3 1100001 3 0110000 2 14 8 126 129 0101101 4 0001001 2 0001100 2 1001000 2 0011100 3 13 9 129 ----------------------------------------------------------------------------------
PROS - Skating System Apolinary Bor Łódź Tel_dom (042) 674-22-59 E-mail: [email protected]