Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego
"Przedwiośnie 2005"
 
Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów
Protokół przeklasyfikowania
 
Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego
"Przedwiośnie 2005"
Bydgoszcz, 2005-03-06
Organizator: Szkoła Tańca Grażyna Potocka
Muzyka: Łukasz Joachimiak
Obsługa medyczna: 
-------------------------------------
Na początek
 
Kategorie, klasy i style
------------------------------
10-11, D, Kombinacja 6T
12-13, D, Kombinacja 8T
12-13, C, Standard
12-13, C, Latin
Pow. 15, D, Kombinacja 8T
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, B, Standard
Pow. 15, B, Latin
------------------------------
Na początek
 
Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 Aida Szczecinek              1
   2 Akademia Tańca Warszawa      1
   3 Alfa Stargard                5
   4 Alwidance Bydgoszcz          1
   5 Dance Imperium Pruszków      1
   6 Dance&Dance Toruń            2
   7 Dziupla Poznań               2
   8 Finezja Poznań               1
   9 Gracja Iława                 4
  10 Image maków Maz.             1
  11 Image Maków Maz.             1
  12 Image Przasnysz              5
  13 Jantar Elbląg                3
  14 Jantar Toruń                 3
  15 Just SMS Łódź                2
  16 Lutnia Łódź                  1
  17 ŁDK Łódź                     2
  18 Mat Szczecin                 3
  19 Nona Kołobrzeg               2
  20 Pod Kwadratem Gdańsk         5
  21 Raz Dwa Trzy Bydgoszcz       3
  22 Rytm Dance Wejherowo         1
  23 Rytm Kołobrzeg               3
  24 S.Kreacji tańca Bydgoszcz    1
  25 Salsa Bydgoszcz              2
  26 St.Kreacji Tańca Bydgoszc    1
  27 Sukces Koszalin              1
  28 Szok Szczecinek              2
  29 Takt Włocławek               1
  30 Tango Gdynia                 2
  31 Twix Stryków                 3
  32 Victoria Piła                1
--------------------------------------
Na początek
 
Protokół przeklasyfikowania
----------------------------------------------
1. Nazwa turnieju:
   Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego
   "Przedwiośnie 2005"
2. Miejsce i data rozgrywania turnieju:
   Bydgoszcz, 2005-03-06
3. Nadano nowe klasy tańca następującym parom:
----------------------------------------------------------------------------------------------
Nr   Nazwisko i imię                                    Klub                      Kraj
----------------------------------------------------------------------------------------------
Para kategorii i klasy: 12-13 D w stylu: Kombinacja 8T
  45 Danielczyk Damian, Grabowska Anna                  Dance&Dance Toruń                         
Otrzymuje klasę: C w stylu: Kombinacja 8T
Para kategorii i klasy: Pow. 15 D w stylu: Kombinacja 8T
   2 Bińkowski Patryk, Zakrzewska Katarzyna             Takt Włocławek                            
Otrzymuje klasę: C w stylu: Kombinacja 8T
Para kategorii i klasy: Pow. 15 D w stylu: Kombinacja 8T
   7 Salgado Robert, Jankowiak Katarzyna                Pod Kwadratem Gdańsk                      
Otrzymuje klasę: C w stylu: Kombinacja 8T
Para kategorii i klasy: Pow. 15 B w stylu: Latin
  91 Wyrzykiewicz Łukasz, Janczewska Małgorzata         Finezja Poznań                            
Otrzymuje klasę: A w stylu: Latin
----------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: D, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Miejscowość          Kraj
-----------------------------------------------------------------------------------
Główny  Słowikowski               Stanisław       Toruń                
A       Słowikowski               Stanisław       Toruń                
B       Jelińska                  Aleksandra      Poznań               
C       Kuczyński                 Sławomir        Włocławek            
D       Grzęska                   Katarzyna       Toruń                
E       Politowski                Marcin          Maków Mazowiecki     
F       Schulz                    Dawid           Toruń                
G       Politowski                Witold          Bydgoszcz            
-----------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
-----------------------------------------------------------------------------------
1       Karasek                   Danuta          Bydgoszcz            
2       Gołębiowska               Dorota          Bydgoszcz            
-----------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: D, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                      Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                         Przed    Po                   
                                                                                                         PKT P    PKT P                
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  34         1 Kamieński Andrzej, Podolak Alicja                Rytm Kołobrzeg                         202,0  3 234,0  4         1/  13
  29         2 Kopczyński Adrian, Michaliszyn Sara              Alfa Stargard                           96,0  1 122,0  2         2/  13
  33         3 Tomczyński Gerard, Chojnacka Monika              Dance&Dance Toruń                      171,0  0 191,0  1         3/  13
  39         4 Miecznikowski Bartosz, Artyfikiewicz Aleksandra  Image Przasnysz                         29,0  0  43,0  0         4/  13
  32         5 Rosiński Marcin, Wojtasik Natalia                Raz Dwa Trzy Bydgoszcz                   0,0  0  13,0  0         5/  13
  28         6 Kopczyński Filip, Rybicka Hanna                  Alfa Stargard                           83,0  1  95,0  1         6/  13
  40         7 Dobryński Szymon, Goździewska Katarzyna          Image Przasnysz                         16,0  0  27,0  0         7/  13
  35         8 Jagła Tomasz, Karasek Katarzyna                  Raz Dwa Trzy Bydgoszcz                  30,0  0  40,0  0         8/  13
  15         9 Ziemski Adam, Pawłowska Klaudia                  Image maków Maz.                         0,0  0   9,0  0         9/  13
  37     10-11 Czyż Adam, Kossowska Oliwia                      Rytm Kołobrzeg                           9,0  0  16,0  0     10-11/  13
  31     10-11 Bojańczyk Bartosz, Krzyżanowska Sandra           Rytm Kołobrzeg                          60,0  0  67,0  0     10-11/  13
  30        12 Mazanka Dawid, Więckowska Natalia                Jantar Toruń                           132,0  2 138,0  2        12/  13
  38        13 Łabęcki Łukasz, Pietryga Anna                    St.Kreacji Tańca Bydgoszc               17,0  0  22,0  0        13/  13
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: D, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          S          CH         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
  28  XX   X  3 X XX XX  5 XX  X X  4 X XXX X  5 XXXX XX  6 XXXX XX  6    29         4
  29  XXX X   4 XXXX XX  6  XXX X   4 XXXX XX  6  XXX XX  5  XXX XX  5    30       2-3
  30     XX   2       X  1      XX  2          0 X        1       X  1     7          
  31   X      1          0 X  X     2 X     X  2          0 X  X X   3     8          
  32 XX X XX  5   XXXXX  5 X X  XX  4 XXX  XX  5 X XX XX  5      XX  2    26         6
  33 X XXXXX  6  XXXXXX  6   XXXX   4    XXX   3  X XXXX  5   XXX X  4    28         5
  34 XX XXXX  6   XXX X  4  XXX XX  5 XXXX XX  6 X XXXXX  6 XXXXXXX  7    34         1
  35 X   XX   3 XX   X   3  XX XX   4 X   XX   3     X    1 X X X    3    17          
  37 X     X  2 XX       2 X     X  2          0          0 XX       2     8          
  38   X      1          0          0          0 X        1          0     2          
  39 XXXXX X  6 XX  XX   4 XX XX X  5  XXXXXX  6  XX XXX  5 XX  XX   4    30       2-3
  40  X XX    3  X XX    3  X XX    3  XXXX    4  XXXX    4  XXXX    4    21          
  15          0 X X X    3 X X X    3  X  X    2 XX  X    3     X    1    12          
--------------------------------------------------------------------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: D, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           S           CH          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  28 6136553 6,0 3136545 4,0 4455533 4,0 6266446 6,0 5566424 6,0 5266443 4,0   30,0    6
  29 3442641 3,0 1243623 2,0 2133641 3,0 2423521 2,0 3624531 3,0 1423521 2,0   15,0    2
  32 5655432 5,0 5655451 5,0 5646452 5,0 3655662 5,0 4355642 4,0 6335652 6,0   30,0    5
  33 4523125 2,0 4522134 3,0 3522114 2,0 5542235 4,0 2241256 2,0 3651235 3,0   16,0    3
  34 1311214 1,0 2411212 1,0 1211225 1,0 1111114 1,0 1112113 1,0 2112114 1,0    6,0    1
  39 2264366 4,0 6364366 6,0 6364366 6,0 4334353 3,0 6433365 5,0 4544366 5,0   29,0    4
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Miejscowość          Kraj
-----------------------------------------------------------------------------------
Główny  Słowikowski               Stanisław       Toruń                
A       Słowikowski               Stanisław       Toruń                
B       Jelińska                  Aleksandra      Poznań               
C       Kuczyński                 Sławomir        Włocławek            
D       Grzęska                   Katarzyna       Toruń                
E       Politowski                Marcin          Maków Mazowiecki     
F       Schulz                    Dawid           Toruń                
G       Łada                      Henryk          Inowrocław           
-----------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
-----------------------------------------------------------------------------------
1       Karasek                   Danuta          Bydgoszcz            
2       Gołębiowska               Dorota          Bydgoszcz            
-----------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                      Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                         Przed    Po                   
                                                                                                         PKT P    PKT P                
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  49         1 Dobrzyński Sebastian, Karol Ewa                  Image Maków Maz.                        74,0  1 102,0  2         1/   9
  47         2 Rutkowski Sebastian, Wyżlic Arletta              Jantar Elbląg                          292,0  3 314,0  4         2/   9
  45         3 Danielczyk Damian, Grabowska Anna                Dance&Dance Toruń                      425,0  5 441,0  6         3/   9
  48         4 Bieniek Igor, Poźniak Anna                       Aida Szczecinek                        279,0  5 289,0  5         4/   9
  44         5 Piwoński Marek, Frankowska Helena                Jantar Toruń                            44,5  0  53,5  0         5/   9
  50         6 Czajkowski Mateusz, Pęcherek Aleksandra          Alwidance Bydgoszcz                     49,0  1  57,0  1         6/   9
  43         7 Tkaczyk Marcin, Szczepańska Izabela              Gracja Iława                           178,0  2 185,0  2         7/   9
  42         8 Próchnicki Michał, Próchnicka Joanna             Sukces Koszalin                         67,0  0  73,0  0         8/   9
  46         9 Pawlak Mateusz, Jerka Natalia                    Raz Dwa Trzy Bydgoszcz                  29,0  0  34,0  0         9/   9
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  42          0 X        1   X      1          0   XX X   3 XX   X   3 X        1          0     9          
  43 X XXXX   5    XX X  3 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 X XXX X  5    XXXX  4 X XXX    4 X  XX    3    37          
  44 XXXXXXX  7 X XXXX   5 XXXXX    5 XXXXX X  6 XXXX XX  6 XXXXX X  6  XXXXXX  6 XXXXXXX  7    48         4
  45 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7    54         1
  46          0  XX  X   3      X   1   X      1          0  X       1      X   1          0     7          
  47 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6  XXXXXX  6 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    53         2
  48 XX  X X  4  XX XXX  5 XX XXXX  6 XXXXXX   6 XXX X    4   X XX   3 XXX X X  5 XXX XXX  6    39         6
  49 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XX XXXX  6  X XXXX  5 XXXXX X  6 XXXXXXX  7  XXXXXX  6    49         3
  50  XXX XX  5 XX X XX  5 X    XX  3 X X  XX  4 XXXXXXX  7 X XX XX  5  XXX XX  5 XXXX XX  6    40         5
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  44 3645543 5,0 1564635 5,0 2455545 5,0 3365555 5,0 5265666 6,0 1364666 6,0 2464555 5,0 1255555 5,0   42,0    5
  45 1461252 3,0 4451214 3,0 3332214 3,0 2531124 2,0 3452234 3,0 2441233 3,0 4251214 2,0 2442324 3,0   22,0    3
  47 2152331 1,0 2333323 2,0 5641323 4,0 5454412 4,0 4321322 2,0 6222322 1,0 5323322 3,0 3321142 1,0   18,0    2
  48 5324416 4,0 5215452 4,0 1214451 1,0 4112361 1,0 6516443 5,0 4616454 4,0 6615433 4,0 6514433 4,0   27,0    4
  49 4213125 2,0 3122161 1,0 4123162 2,0 1223233 3,0 1143151 1,0 3153141 2,0 1132141 1,0 5163261 2,0   14,0    1
  50 6536664 6,0 6646546 6,0 6566636 6,0 6646646 6,0 2634515 4,0 5535515 5,0 3546666 6,0 4636616 6,0   45,0    6
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Miejscowość          Kraj
-----------------------------------------------------------------------------------
Główny  Słowikowski               Stanisław       Toruń                
A       Słowikowski               Stanisław       Toruń                
B       Jelińska                  Aleksandra      Poznań               
C       Kuczyński                 Sławomir        Włocławek            
D       Grzęska                   Katarzyna       Toruń                
E       Politowski                Marcin          Maków Mazowiecki     
F       Schulz                    Dawid           Toruń                
G       Łada                      Henryk          Inowrocław           
-----------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
-----------------------------------------------------------------------------------
1       Karasek                   Danuta          Bydgoszcz            
2       Gołębiowska               Dorota          Bydgoszcz            
-----------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                      Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                         Przed    Po                   
                                                                                                         PKT P    PKT P                
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  56         1 Kopacz Kamil, Kosińska Kornelia                  Jantar Elbląg                           45,0  0  69,0  1         1/   5
  54         2 Cieśla Maciej, Szostek Monika                    Just SMS Łódź                            6,0  0  24,0  1         2/   5
  55         3 Dąbrowski Patryk, Kowalska Dagmara               Image Przasnysz                          8,0  0  20,0  1         3/   5
  52         4 Sikora Michał, Rogocka Marta                     Nona Kołobrzeg                          64,0  0  70,0  0         4/   5
  53         5 Szafkowski Jędrzej, Kłosowska Dominika           Gracja Iława                             5,0  0  10,0  0         5/   5
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  52 2444421 4,0 3444411 4,0 5442422 4,0 5432414 4,0 4422122 2,0   18,0    4
  53 5555554 5,0 4555555 5,0 3555554 5,0 1555551 5,0 2555551 5,0   25,0    5
  54 4221213 2,0 2322233 2,0 1113113 1,0 4144223 3,0 5244434 4,0   12,0    2
  55 3333345 3,0 5233342 3,0 4334341 3,0 3323345 2,0 1333345 3,0   14,0    3
  56 1112132 1,0 1111124 1,0 2221235 2,0 2211132 1,0 3111213 1,0    6,0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Miejscowość          Kraj
-----------------------------------------------------------------------------------
Główny  Słowikowski               Stanisław       Toruń                
A       Słowikowski               Stanisław       Toruń                
B       Jelińska                  Aleksandra      Poznań               
C       Kuczyński                 Sławomir        Włocławek            
D       Grzęska                   Katarzyna       Toruń                
E       Politowski                Marcin          Maków Mazowiecki     
F       Schulz                    Dawid           Toruń                
G       Łada                      Henryk          Inowrocław           
-----------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
-----------------------------------------------------------------------------------
1       Karasek                   Danuta          Bydgoszcz            
2       Gołębiowska               Dorota          Bydgoszcz            
-----------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                      Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                         Przed    Po                   
                                                                                                         PKT P    PKT P                
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  56         1 Kopacz Kamil, Kosińska Kornelia                  Jantar Elbląg                           48,0  0  72,0  1         1/   5
  52         2 Sikora Michał, Rogocka Marta                     Nona Kołobrzeg                          64,0  0  82,0  1         2/   5
  54         3 Cieśla Maciej, Szostek Monika                    Just SMS Łódź                            5,0  0  17,0  1         3/   5
  55         4 Dąbrowski Patryk, Kowalska Dagmara               Image Przasnysz                         19,0  1  25,0  1         4/   5
  53         5 Szafkowski Jędrzej, Kłosowska Dominika           Gracja Iława                             7,0  0  12,0  0         5/   5
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  52 2432522 2,0 3532533 2,0 3434534 4,0 4422544 4,0 4221522 1,0   13,0    2
  53 3514455 5,0 2415341 3,0 5525345 5,0 5555355 5,0 3545355 5,0   23,0    5
  54 5355331 3,0 4353422 4,0 4142421 2,0 3344411 3,0 5152411 2,0   14,0    3
  55 4243244 4,0 5244255 5,0 2353253 3,0 2233232 2,0 2333244 4,0   18,0    4
  56 1121113 1,0 1121114 1,0 1211112 1,0 1111123 1,0 1414133 3,0    7,0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Miejscowość          Kraj
-----------------------------------------------------------------------------------
Główny  Słowikowski               Stanisław       Toruń                
A       Słowikowski               Stanisław       Toruń                
B       Jelińska                  Aleksandra      Poznań               
C       Kuczyński                 Sławomir        Włocławek            
D       Grzęska                   Katarzyna       Toruń                
E       Politowski                Marcin          Maków Mazowiecki     
F       Schulz                    Dawid           Toruń                
G       Polakowski                Witold          Bydgoszcz            
-----------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
-----------------------------------------------------------------------------------
1       Karasek                   Danuta          Bydgoszcz            
2       Gołębiowska               Dorota          Bydgoszcz            
-----------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                      Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                         Przed    Po                   
                                                                                                         PKT P    PKT P                
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   2         1 Bińkowski Patryk, Zakrzewska Katarzyna           Takt Włocławek                         240,0  5 266,0  6         1/   7
   4         2 Pakulski Michał, Leoniak Monika                  Lutnia Łódź                            157,0  1 177,0  2         2/   7
   5         3 Rudkowski Krzysztof, Bukowska Elżbieta           Victoria Piła                          248,0  3 262,0  4         3/   7
   6         4 Wróblewski Oskar, Kopczyńska Karina              Alfa Stargard                          105,0  2 113,0  2         4/   7
   3         5 Daraż Maciej, Napiontek Hanna                    Mat Szczecin                           156,5  0 163,5  0         5/   7
   7         6 Salgado Robert, Jankowiak Katarzyna              Pod Kwadratem Gdańsk                   194,0  6 200,0  6         6/   7
   1         7 Biernat Przemysław, Wach Monika                  Dance Imperium Pruszków                 33,0  1  38,0  1         7/   7
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1 6656437 7,0 6676547 7,0 3777417 7,0 6657537 7,0 5677327 7,0 2567366 7,0 3567556 6,0 3667567 6,0   54,0    7
   2 3524362 2,0 2515151 1,0 5513234 4,0 4315242 2,0 1135456 4,0 5332577 5,0 4222367 3,0 2133356 2,0   23,0    1
   3 1361111 1,0 3241422 2,0 2125543 3,0 2121421 1,0 2263765 5,0 1175755 4,0 1175775 5,0 1376775 7,0   28,0    5
   4 5145576 6,0 4352376 5,0 1334352 2,0 1574353 4,0 6716241 3,0 6616231 3,0 6311111 1,0 5411211 1,0   25,0    2
   5 4272625 4,0 5463613 4,0 4252621 1,0 5262615 5,0 4441513 2,0 4241413 2,0 5443433 4,0 6242433 3,0   25,0    3
   6 7713254 5,0 7724265 6,0 7641176 6,0 3733176 3,0 3322134 1,0 3423124 1,0 2734224 2,0 7724124 4,0   28,0    4
   7 2437743 3,0 1137734 3,0 6466765 5,0 7446764 6,0 7554672 6,0 7754642 6,0 7656642 7,0 4555642 5,0   41,0    6
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Miejscowość          Kraj
-----------------------------------------------------------------------------------
Główny  Słowikowski               Stanisław       Toruń                
A       Słowikowski               Stanisław       Toruń                
B       Jelińska                  Aleksandra      Poznań               
C       Kuczyński                 Sławomir        Włocławek            
D       Grzęska                   Katarzyna       Toruń                
E       Politowski                Marcin          Maków Mazowiecki     
F       Schulz                    Dawid           Toruń                
G       Polakowski                Witold          Bydgoszcz            
-----------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
-----------------------------------------------------------------------------------
1       Karasek                   Danuta          Bydgoszcz            
2       Gołębiowska               Dorota          Bydgoszcz            
-----------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                      Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                         Przed    Po                   
                                                                                                         PKT P    PKT P                
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  19         1 Podoł Daniel, Kasprzak Dalida                    Alfa Stargard                           85,0  0 112,0  1         1/   8
  23         2 Reiske Adrian, Gierłowska Justyna                Szok Szczecinek                        221,0  4 242,0  5         2/   8
  26         3 Ulrych Sławomir, Chuchla Katarzyna               Salsa Bydgoszcz                        174,0  4 189,0  5         3/   8
  16         4 Loks Grzegorz, Ostrowska Ewelina                 Mat Szczecin                           336,0  3 345,0  3         4/   8
  25         5 Ślawski Adrian, Walczak Anna                     ŁDK Łódź                               125,0  2 133,0  2         5/   8
  14         6 Jurkiewicz Robert, Gnyl Karina                   Pod Kwadratem Gdańsk                    90,0  2  97,0  2         6/   8
  20         7 Dobrzyński Adrian, Sławińska Stella              Twix Stryków                            18,0  0  24,0  0         7/   8
  18         8 Sławski Cezary, Podbielska Malwina               Tango Gdynia                           109,0  1 114,0  1         8/   8
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  14  XXXX X  5 X    XX  3 X    X   2  XXX XX  5 XX   XX  4    19          
  16 X X X X  4  X XXX   4 XXXXX X  6 X  XX    3 XX XX X  5    22         5
  18 XX       2 X X      2          0          0          0     4          
  19 X XX XX  5   XXXXX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX X   5    29       2-3
  20 X   XX   3  X    X  2 X    XX  3 X X  XX  4 X XXX X  5    17          
  23  XXXXXX  6 XXXXXXX  7  XXXXXX  6  XXXXXX  6 XXXXXXX  7    32         1
  25 XX XXX   5 XXXXX    5  XXXX    4 XXX X X  5  XXXXX   5    24         4
  26 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXX   5   X XXX  4    29       2-3
---------------------------------------------------------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  16 1544154 4,0 3354154 4,0 2445144 4,0 2445134 4,0 2545154 5,0   21,0    4
  19 3411211 1,0 5413322 3,0 4531211 1,5 3533211 1,0 1331211 1,0    7,5    1
  23 4123342 2,0 1131231 1,0 3322332 3,0 5112353 2,0 4113333 3,0   11,0    2
  25 5352535 5,0 4542545 5,0 5253455 5,0 1251445 5,0 3452445 4,0   24,0    5
  26 2235423 3,0 2225413 2,0 1114523 1,5 4324522 3,0 5224522 2,0   11,5    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Miejscowość          Kraj
-----------------------------------------------------------------------------------
Główny  Słowikowski               Stanisław       Toruń                
A       Słowikowski               Stanisław       Toruń                
B       Jelińska                  Aleksandra      Poznań               
C       Kuczyński                 Sławomir        Włocławek            
D       Grzęska                   Katarzyna       Toruń                
E       Politowski                Marcin          Maków Mazowiecki     
F       Schulz                    Dawid           Toruń                
G       Polakowski                Witold          Bydgoszcz            
-----------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
-----------------------------------------------------------------------------------
1       Karasek                   Danuta          Bydgoszcz            
2       Gołębiowska               Dorota          Bydgoszcz            
-----------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                      Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                         Przed    Po                   
                                                                                                         PKT P    PKT P                
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  20         1 Dobrzyński Adrian, Sławińska Stella              Twix Stryków                            40,0  0  69,0  1         1/  10
  22         2 Garstecki Łukasz, Stasak Magdalena               S.Kreacji tańca Bydgoszcz               82,0  0 105,0  1         2/  10
  19         3 Podoła Daniel, Kasprzak Dalida                   Alfa Stargard                          119,0  1 136,0  2         3/  10
  25         4 Ślawski Adrian, Walczak Anna                     ŁDK Łódź                               190,0  3 201,0  3         4/  10
  26         5 Ulrych Sławomir, Chuchla Katarzyna               Salsa Bydgoszcz                         30,0  0  40,0  0         5/  10
  24         6 Solis Karol, Kwiatkowska Anna                    Rytm Dance Wejherowo                   168,0  5 177,0  5         6/  10
  14         7 Jurkiewicz Robert, Gnyl Karina                   Pod Kwadratem Gdańsk                   146,5  2 154,5  2         7/  10
  18         8 Sławski Cezary, Podbielska Malwina               Tango Gdynia                           176,0  3 183,0  3         8/  10
  13         9 Jarosiewicz Przemysław, Rakowska Katarzyna       Gracja Iława                           258,0  3 264,0  3         9/  10
  16        10 Loks Grzegorz, Ostrowska Ewelina                 Mat Szczecin                           263,0  2 268,0  2        10/  10
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     S          CH         R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  13 XXX X    4 X X X X  4 XX       2 XX    X  3 XX   X   3    16          
  14  XX  XX  4   X  XX  3 XXX X X  5 X X  XX  4   X   X  2    18          
  16    XX    2 X XXXX   5    XX    2    XX    2 XX XX    4    15          
  18 X XXX    4 XX X  X  4 X        1 X  XX X  4 X XXX    4    17          
  19  XXXXXX  6  XXXXXX  6 XXXXXXX  7  X  X X  3   XXX X  4    26       2-3
  20    XXXX  4  X XXX   4  XXXXXX  6  XXXXXX  6  XXXXXX  6    26       2-3
  22 XXXXXXX  7 XX       2 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXX XXX  6    28         1
  24 XX    X  3   XXXXX  5 X  XXXX  5 XXXXXXX  7    XXXX  4    24         4
  25 X  X X   3 XXXXXX   6   XX X   3  XXX X   4 XXXX X   5    21         5
  26 XXX  XX  5 XX    X  3  XX  XX  4 X X  X   3 XX   XX  4    19         6
---------------------------------------------------------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  19 3326362 2,0 6116152 2,0 5526153 6,0 4646353 5,0 1416352 4,0   19,0    3
  20 4113441 3,0 3233441 3,0 6112221 1,0 3122221 1,0 4322231 1,0    9,0    1
  22 1432225 1,0 1421315 1,0 2331415 2,0 2311436 2,0 3133415 3,0    9,0    2
  24 6664156 6,0 2354266 4,0 1244366 3,0 5564165 6,0 6664164 6,0   25,0    6
  25 5241514 4,0 5662524 6,0 4663534 5,0 6233514 3,0 2241526 2,0   20,0    4
  26 2555633 5,0 4545633 5,0 3455642 4,0 1455642 4,0 5555643 5,0   23,0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Miejscowość          Kraj
-----------------------------------------------------------------------------------
Główny  Słowikowski               Stanisław       Toruń                
A       Słowikowski               Stanisław       Toruń                
B       Jelińska                  Aleksandra      Poznań               
C       Kuczyński                 Sławomir        Włocławek            
D       Grzęska                   Katarzyna       Toruń                
E       Politowski                Marcin          Maków Mazowiecki     
F       Schulz                    Dawid           Toruń                
G       Polakowski                Witold          Bydgoszcz            
-----------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
-----------------------------------------------------------------------------------
1       Karasek                   Danuta          Bydgoszcz            
2       Gołębiowska               Dorota          Bydgoszcz            
-----------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                      Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                         Przed    Po                   
                                                                                                         PKT P    PKT P                
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  93         1 Kaja Tomasz, Szymkowiak Joanna                   Dziupla Poznań                         230,0  2 251,0  2         1/   2
  96         2 Tumasz Marcin, Rogalska Magdalena                Pod Kwadratem Gdańsk                   149,0  0 164,0  0         2/   2
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  93 2121112 1,0 1211122 1,0 2122222 2,0 1221211 1,0 2111111 1,0    6,0    1
  96 1212221 2,0 2122211 2,0 1211111 1,0 2112122 2,0 1222222 2,0    9,0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Miejscowość          Kraj
-----------------------------------------------------------------------------------
Główny  Słowikowski               Stanisław       Toruń                
A       Słowikowski               Stanisław       Toruń                
B       Jelińska                  Aleksandra      Poznań               
C       Kuczyński                 Sławomir        Włocławek            
D       Grzęska                   Katarzyna       Toruń                
E       Politowski                Marcin          Maków Mazowiecki     
F       Schulz                    Dawid           Toruń                
G       Polakowski                Witold          Bydgoszcz            
-----------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
-----------------------------------------------------------------------------------
1       Karasek                   Danuta          Bydgoszcz            
2       Gołębiowska               Dorota          Bydgoszcz            
-----------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                      Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                         Przed    Po                   
                                                                                                         PKT P    PKT P                
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  90         1 Orzeł Maciej, Kubiak Monika                      Akademia Tańca Warszawa                306,0  4 333,0  5         1/   8
  95         2 Mosakowski Maciej, Borkowska Izabela             Image Przasnysz                         43,0  1  64,0  2         2/   8
  91         3 Wyrzykiewicz Łukasz, Janczewska Małgorzata       Finezja Poznań                         256,0  7 271,0  8         3/   8
  93         4 Kaja Tomasz, Szymkowiak Joanna                   Dziupla Poznań                         265,5  5 274,5  5         4/   8
  94         5 Majzner Maciej, Koślin Pamela                    Twix Stryków                           121,0  0 129,0  0         5/   8
  92         6 Talarek Maciej, Iracka Aneta                     Jantar Toruń                            24,0  0  31,0  0         6/   8
  96         7 Tumasz Marcin, Rogalska Magdalena                Pod Kwadratem Gdańsk                   136,0  1 142,0  1         7/   8
  23         8 Reiske Adrian, Gierkowska Justyna                Szok Szczecinek                          7,0  0  12,0  0         8/   8
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     S          CH         R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  23          0 X        1          0          0          0     1          
  90 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XX XXXX  6 X  XXXX  5    XXXX  4    27         5
  91 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXX X  6    32       2-3
  92  XX      2 X    X   2 X        1 XXX      3 X X  X   3    11          
  93 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7   XXXXX  5  XXXXXX  6 XXXXXXX  7    32       2-3
  94 X XXXXX  6  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  X XXXX  5    31         4
  95 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
  96 X        1   X      1  XX      2      X   1 XXX      3     8          
---------------------------------------------------------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  90 1141311 1,0 1411111 1,0 3421111 1,0 1112112 1,0 1142313 2,0    6,0    1
  91 3335253 3,0 3335353 3,0 2343233 3,0 3235343 3,0 3324231 3,0   15,0    3
  93 5512434 4,0 5542425 5,0 4512445 4,0 5541425 4,0 5531425 4,0   21,0    4
  94 4454525 5,0 4153534 4,0 5155554 5,0 4454554 5,0 4455554 5,0   24,0    5
  95 2223142 2,0 2224242 2,0 1234322 2,0 2323231 2,0 2213142 1,0    9,0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek