OGÓLNOPOLSKI TTT


Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
OGÓLNOPOLSKI TTT

BYDGOSZCZ,2007-02-25
Organizator: GRAŻYNA POTOCKA
Prowadzenie: HANNA MATUSZEWSKA
Muzyka: 
Obsługa medyczna: 
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
10-11, D, Kombinacja 6T
10-11, E, Kombinacja 6T
12-13, E, Kombinacja 8T
14-15, D, Kombinacja 8T
14-15, C, Latin
14-15, C, Standard
Pow. 15, E, Kombinacja 8T
Pow. 15, D, Kombinacja 8T
Pow. 15, C, Standard
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 ALFA ASTRA Stargard Szcz.    1
   2 ASTRA LUNA Wałcz             2
   3 DANCE&DANCE Toruń            3
   4 FAN Toruń                    2
   5 FILEMON Szamotuły            1
   6 FINEZJA Poznań               1
   7 IMPULS Starogard Gd.         2
   8 JANTAR - Międzyzdroje        1
   9 JANTAR Elbląg                1
  10 JANTAR Świnoujście           2
  11 JANTAR Toruń                 1
  12 LATIN STEP Tczew             1
  13 LATINO CAFE Gdynia           1
  14 LET                          1
  15 NAPOLEON Bydgoszcz           2
  16 NONA - Kołobrzeg             4
  17 PASJA Poznań                 1
  18 PERFECT Gdańsk               1
  19 POD KWADRATEM Gdańsk         1
  20 PROGRESS Kwidzyn             1
  21 RAZ DWA TRZY Bydgoszcz       1
  22 ST P.POPIELARCZYK Tczew      1
  23 ST. KREACJI TAŃCA Bydgosz    2
  24 TAKT Włocławek               1
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: D, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Miejscowość          Kraj
-----------------------------------------------------------------------------------
Główny  Słowikowski               Stanisław       Toruń                
A       Słowikowski               Stanisław       Toruń                
B       Jelińska                  Aleksandra      Poznań               
C       Kowalke                   Edward          Gdańsk               
D       Kalkowska-Kowalke         Helena          Gdańsk               
E       Potocka-Flinik            Marta           Bydgoszcz            
-----------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
-----------------------------------------------------------------------------------
1       Gołębiowska               Dorota          Bydgoszcz            
2       Karasek                   Danuta          Bydgoszcz            
-----------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: D, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  21         1 Rydz-Klebański Wiktor, Rzenno Julia              NONA - Kołobrzeg                       57.0  1  78.0  1         1/   2
  22         2 Ostrowski Łukasz, Szymczak Patrycja              FAN Toruń                              26.0  0  41.0  0         2/   2
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: D, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------
     WA        WW        Q         S         CH        J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  21 12211 1.0 11111 1.0 21111 1.0 22111 1.0 11112 1.0 12211 1.0    6.0    1
  22 21122 2.0 22222 2.0 12222 2.0 11222 2.0 22221 2.0 21122 2.0   12.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Miejscowość          Kraj
-----------------------------------------------------------------------------------
Główny  Słowikowski               Stanisław       Toruń                
A       Słowikowski               Stanisław       Toruń                
B       Jelińska                  Aleksandra      Poznań               
C       Kowalke                   Edward          Gdańsk               
D       Kalkowska-Kowalke         Helena          Gdańsk               
E       Potocka-Flinik            Marta           Bydgoszcz            
-----------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
-----------------------------------------------------------------------------------
1       Gołębiowska               Dorota          Bydgoszcz            
2       Karasek                   Danuta          Bydgoszcz            
-----------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   4         1 Antosz Grzegorz, Rajska Joanna                   ASTRA LUNA Wałcz                      102.0  1 128.0  2         1/   7
   5         2 Lewandowski Marcin, Strohschein Natalia          JANTAR Toruń                          124.0  2 144.0  3         2/   7
   3         3 Jarnut Oskar, Kawała Klaudia                     LATINO CAFE Gdynia                     82.0  2  96.0  3         3/   7
  10         4 Majewski Sebastian, Sierocka Bogumiła            FAN Toruń                              62.0  0  70.0  0         4/   7
   9         5 Majcher Adrian, Bińczyk Berenika                 NONA - Kołobrzeg                       78.5  0  85.5  0         5/   7
   7         6 Alwin Michał, Kowalska Wiktoria                  RAZ DWA TRZY Bydgoszcz                  0.0  0   6.0  0         6/   7
   6         7 Kociński Kajetan, Ziombek Alicja                 ASTRA LUNA Wałcz                        0.0  0   5.0  0         7/   7
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------
     WA        WW        Q         S         CH        J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
   3 23654 4.0 21156 3.0 21353 3.0 34234 3.0 33134 3.0 22243 2.0   18.0    3
   4 41121 1.0 33211 2.0 53211 2.0 22112 1.0 11213 1.0 11112 1.0    8.0    1
   5 12233 2.0 12422 1.0 12132 1.0 11323 2.0 22321 2.0 33421 3.0   11.0    2
   6 77762 7.0 77767 7.0 77765 7.0 67765 7.0 77777 7.0 77776 7.0   42.0    7
   7 55546 5.0 55634 5.0 46424 4.0 76646 6.0 66645 6.0 66655 6.0   32.0    6
   9 66475 6.0 66575 6.0 65676 6.0 55571 5.0 55462 4.0 44364 4.0   31.0    5
  10 34317 3.0 44343 4.0 34547 5.0 43457 4.0 44556 5.0 55537 5.0   26.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Miejscowość          Kraj
-----------------------------------------------------------------------------------
Główny  Słowikowski               Stanisław       Toruń                
A       Słowikowski               Stanisław       Toruń                
B       Jelińska                  Aleksandra      Poznań               
C       Kowalke                   Edward          Gdańsk               
D       Kalkowska-Kowalke         Helena          Gdańsk               
E       Potocka-Flinik            Marta           Bydgoszcz            
-----------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
-----------------------------------------------------------------------------------
1       Gołębiowska               Dorota          Bydgoszcz            
2       Karasek                   Danuta          Bydgoszcz            
-----------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  16         1 Kujoth Wiktor, Stranc Lucyna                     NAPOLEON Bydgoszcz                      0.0  0  22.0  0         1/   3
  13         2 Kukliński Filip, Kuklińska Michalina             DANCE&DANCE Toruń                       0.0  0  16.0  0         2/   3
  12         3 Katulski Rafał, Orczyk Angelika                  DANCE&DANCE Toruń                       0.0  0  10.0  0         3/   3
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         S         CH        R         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
  12 33233 3.0 33332 3.0 32332 3.0 32232 2.0 33333 3.0 31232 2.0 32331 3.0 22222 2.0   21.0    3
  13 22322 2.0 22223 2.0 13223 2.0 23323 3.0 22222 2.0 13323 3.0 23223 2.0 33333 3.0   19.0    2
  16 11111 1.0 11111 1.0 21111 1.0 11111 1.0 11111 1.0 22111 1.0 11112 1.0 11111 1.0    8.0    1
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Miejscowość          Kraj
-----------------------------------------------------------------------------------
Główny  Słowikowski               Stanisław       Toruń                
A       Słowikowski               Stanisław       Toruń                
B       Jelińska                  Aleksandra      Poznań               
C       Kowalke                   Edward          Gdańsk               
D       Kalkowska-Kowalke         Helena          Gdańsk               
E       Potocka-Flinik            Marta           Bydgoszcz            
-----------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
-----------------------------------------------------------------------------------
1       Gołębiowska               Dorota          Bydgoszcz            
2       Karasek                   Danuta          Bydgoszcz            
-----------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  62         1 Bluj Adam, Grabowska Anna                        DANCE&DANCE Toruń                     119.0  0 142.0  0         1/   4
  61         2 Zygan Mateusz, Pawliczak Martyna                 JANTAR - Międzyzdroje                  69.0  0  86.0  0         2/   4
  60         3 Przybylak Paweł, Rusinek Marcelina               FILEMON Szamotuły                     255.0  3 266.0  3         3/   4
  63         4 Nowocień Adrian, Mielczarek Aleksandra           NONA - Kołobrzeg                      242.0  1 247.0  1         4/   4
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         S         CH        R         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
  60 23142 2.0 31242 2.0 42342 4.0 14242 2.0 33143 3.0 31231 2.0 14221 1.0 43243 4.0   20.0    3
  61 31414 4.0 13323 3.0 24214 2.0 23314 3.0 22212 2.0 12112 1.0 33113 3.0 14112 1.0   19.0    2
  62 14231 1.0 22111 1.0 11121 1.0 32131 1.0 11431 1.0 23443 3.0 21432 2.0 21421 2.0   12.0    1
  63 42323 3.0 44434 4.0 33433 3.0 41423 4.0 44324 4.0 44324 4.0 42344 4.0 32334 3.0   29.0    4
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Miejscowość          Kraj
-----------------------------------------------------------------------------------
Główny  Słowikowski               Stanisław       Toruń                
A       Słowikowski               Stanisław       Toruń                
B       Jelińska                  Aleksandra      Poznań               
C       Kowalke                   Edward          Gdańsk               
D       Kalkowska-Kowalke         Helena          Gdańsk               
E       Potocka-Flinik            Marta           Bydgoszcz            
-----------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
-----------------------------------------------------------------------------------
1       Gołębiowska               Dorota          Bydgoszcz            
2       Karasek                   Danuta          Bydgoszcz            
-----------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  51         1 Czarski Cezary, Bereza Marta                     JANTAR Świnoujście                    115.0  4 136.0  4         1/   2
  50         2 Myśliński Michał, Buchelt Magdalena              ST. KREACJI TAŃCA Bydgosz              25.0  0  40.0  0         2/   2
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
------------------------------------------------------------------
     S         CH        R         Pd        J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------
  50 22222 2.0 22222 2.0 22222 2.0 22222 2.0 22222 2.0   10.0    2
  51 11111 1.0 11111 1.0 11111 1.0 11111 1.0 11111 1.0    5.0    1
------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Miejscowość          Kraj
-----------------------------------------------------------------------------------
Główny  Słowikowski               Stanisław       Toruń                
A       Słowikowski               Stanisław       Toruń                
B       Jelińska                  Aleksandra      Poznań               
C       Kowalke                   Edward          Gdańsk               
D       Kalkowska-Kowalke         Helena          Gdańsk               
E       Potocka-Flinik            Marta           Bydgoszcz            
-----------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
-----------------------------------------------------------------------------------
1       Gołębiowska               Dorota          Bydgoszcz            
2       Karasek                   Danuta          Bydgoszcz            
-----------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  51         1 Czarski Cezary, Bereza Marta                     JANTAR Świnoujście                     47.0  0  68.0  0         1/   2
  50         2 Myśliński Michał, Buchelt Magdalena              ST. KREACJI TAŃCA Bydgosz              30.0  0  45.0  0         2/   2
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        F         Q                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------
  50 21222 2.0 22222 2.0 22222 2.0 22222 2.0 22222 2.0   10.0    2
  51 12111 1.0 11111 1.0 11111 1.0 11111 1.0 11111 1.0    5.0    1
------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Miejscowość          Kraj
-----------------------------------------------------------------------------------
Główny  Słowikowski               Stanisław       Toruń                
A       Słowikowski               Stanisław       Toruń                
B       Jelińska                  Aleksandra      Poznań               
C       Kowalke                   Edward          Gdańsk               
D       Kalkowska-Kowalke         Helena          Gdańsk               
E       Potocka-Flinik            Marta           Bydgoszcz            
-----------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
-----------------------------------------------------------------------------------
1       Gołębiowska               Dorota          Bydgoszcz            
2       Karasek                   Danuta          Bydgoszcz            
-----------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  48         1 Budzicki Filip, Kluge Paulina                    LATIN STEP Tczew                       57.0  2  85.0  3         1/   9
  47         2 Woźnicki Marcin, Kostecka Klaudia                ALFA ASTRA Stargard Szcz.              78.5  3 100.5  4         2/   9
  49         3 Mielczarek Rafał, Kanas Aleksandra               NONA - Kołobrzeg                      148.0  0 164.0  1         3/   9
  71         4 Gałecki Marcin, Kolańska Natalia                 LET                                    18.0  0  28.0  0         4/   9
  70         5 Nowak Przemysław, Wittke Justyna                 FINEZJA Poznań                         52.0  2  61.0  2         5/   9
  43         6 Rogalski Piotr, Nadolny Ewelina                  POD KWADRATEM Gdańsk                    7.5  0  15.5  0         6/   9
  72         7 Gralewski Michał, Pawlak Monika                  TAKT Włocławek                         39.0  0  46.0  0         7/   9
  40         8 Gładykowski Grzegorz, Chmurzyńska Ewa            PERFECT Gdańsk                        121.0  2 127.0  2         8/   9
  44         9 Myśliński Mateusz, Patora Paulina                NAPOLEON Bydgoszcz                     34.0  1  39.0  1         9/   9
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------
     WA       T        WW       Q        S        CH       R        J                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------------
  40   X    1  X     1 X XXX  4    X   1        0 XXX    3 X XXX  4 XXXXX  5    19          
  43 XXXX   4  X X   2   X    1 XXX    3 XXXXX  5  XXXX  4 X X    2   X X  2    23         6
  44 X   X  2 X      1 X   X  2 X      1     X  1     X  1  X XX  3 X   X  2    13          
  47 XXXXX  5 X XXX  4 XXXXX  5 XXXXX  5 X XXX  4 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    38       1-2
  48 XXXXX  5 XXXXX  5 XXX    3 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    38       1-2
  49 XXXXX  5 X XXX  4  XXXX  4  XXXX  4  XXXX  4    XX  2    XX  2  X X   2    27       4-5
  70  X X   2  XXXX  4  X X   2  XX X  3 XXXXX  5 XXX X  4 XXX X  4  XX X  3    27       4-5
  71  XXXX  4 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXX   4 XXXX   4  XXX   3 XX X   3    33         3
  72 X   X  2 XXX X  4 XX XX  4 X  XX  3 XX     2 X  X   2 XX     2 X XX   3    22          
--------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         S         CH        R         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
  43 55454 5.0 56354 5.0 53466 5.0 36565 5.0 55364 5.0 66464 6.0 25464 4.0 56465 6.0   41.0    6
  47 22341 2.0 33211 2.0 25341 3.0 42231 2.0 24413 3.0 13312 2.0 33213 2.0 23223 2.0   18.0    2
  48 11112 1.0 21132 1.0 11113 1.0 11122 1.0 11121 1.0 21121 1.0 11121 1.0 31111 1.0    8.0    1
  49 36263 3.0 15463 3.5 36222 2.0 54313 3.0 36655 6.0 35646 5.0 56635 5.5 15634 4.0   32.0    3
  70 64636 6.0 64645 6.0 64654 6.0 65646 6.0 62242 2.0 42253 3.0 42352 3.0 42352 3.0   35.0    5
  71 43525 4.0 42526 3.5 42535 4.0 23454 4.0 43536 4.0 54535 4.0 64546 5.5 64546 5.0   34.0    4
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Miejscowość          Kraj
-----------------------------------------------------------------------------------
Główny  Słowikowski               Stanisław       Toruń                
A       Słowikowski               Stanisław       Toruń                
B       Jelińska                  Aleksandra      Poznań               
C       Kowalke                   Edward          Gdańsk               
D       Kalkowska-Kowalke         Helena          Gdańsk               
E       Potocka-Flinik            Marta           Bydgoszcz            
-----------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
-----------------------------------------------------------------------------------
1       Gołębiowska               Dorota          Bydgoszcz            
2       Karasek                   Danuta          Bydgoszcz            
-----------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  73         1 Kierbedź Maciej, Murawiec Adrianna               JANTAR Elbląg                         190.0  2 213.0  2         1/   4
  75         2 Sturgulewski Adam, Padykuła Paula                ST P.POPIELARCZYK Tczew                12.0  0  29.0  0         2/   4
  74         3 Cieślakowski Łukasz, Kiliszek Klaudia            PROGRESS Kwidzyn                      159.0  2 170.0  2         3/   4
  76         4 Bąkowski Mateusz, Tomczak Magdalena              PASJA Poznań                          125.0  4 125.0  4         4/   4
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         S         CH        R         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
  73 32443 3.0 43443 4.0 12231 2.0 42123 2.0 22122 2.0 21211 1.0 31221 1.0 31321 2.5   17.5    1
  74 23321 2.0 32332 3.0 43443 4.0 33331 3.0 33313 3.0 32333 3.0 13313 3.0 22213 1.0   22.0    3
  75 44234 4.0 24224 2.0 34324 3.0 24444 4.0 11231 1.0 13122 2.0 22132 2.0 13132 2.5   20.5    2
  76                                                                                 D          
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Miejscowość          Kraj
-----------------------------------------------------------------------------------
Główny  Słowikowski               Stanisław       Toruń                
A       Słowikowski               Stanisław       Toruń                
B       Jelińska                  Aleksandra      Poznań               
C       Kowalke                   Edward          Gdańsk               
D       Kalkowska-Kowalke         Helena          Gdańsk               
E       Potocka-Flinik            Marta           Bydgoszcz            
-----------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
-----------------------------------------------------------------------------------
1       Gołębiowska               Dorota          Bydgoszcz            
2       Karasek                   Danuta          Bydgoszcz            
-----------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  85         1 Wilczyński Igor, Ronkowska Sara                  IMPULS Starogard Gd.                    0.0  0  21.0  0         1/   2
  84         2 Rocławski Grzegorz, Lichnerowicz Aurelia         IMPULS Starogard Gd.                   19.0  0  34.0  0         2/   2
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        F         Q                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------
  84 22221 2.0 21221 2.0 22221 2.0 22221 2.0 22221 2.0   10.0    2
  85 11112 1.0 12112 1.0 11112 1.0 11112 1.0 11112 1.0    5.0    1
------------------------------------------------------------------
Na początek