Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego
NAPOLEON

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów
Protokół przeklasyfikowania


Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego
NAPOLEON
Bydgoszcz, 2009-02-01
Organizator: Szkoła Tańca Grażyna Potocka
Prowadzenie: Hanna Matuszewska
Muzyka: Paulina Karczewska
Obsługa medyczna: 
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
10-11, E, Kombinacja 6T
10-11, D, Kombinacja 6T
12-13, E, Kombinacja 8T
12-13, D, Kombinacja 8T
12-13, C, Standard
12-13, C, Latin

Pow. 15, E, Kombinacja 8T
Pow. 15, D, Kombinacja 8T
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, C, Latin
14-15, C, Latin
14-15, C, Standard
14-15, D, Kombinacja 8T
14-15, E, Kombinacja 8T
------------------------------

Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 ADiK Bytom                   1
   2 AIDA Szczecinek              2
   3 AKCENT Warszawa              1
   4 AKTT Politechniki Szczecin   3
   5 ASTRA Koszalin               2
   6 ASTRA LUNA Wałcz             5
   7 DANCE&DANCE Toruń       14
   8 DESPERADO Gostyń             1
   9 DUET Warszawa                1
  10 DZIUPLA Poznań               2
  11 ESKULAP Łódź                 2
  12 FALA Sopot                   1
  13 FAN Toruń                    2
  14 FINEZJA Poznań               1
  15 JANTAR Elbląg                1
  16 LOKOMOTIV Kaliningrad        1
  17 NONA Kołobrzeg               1
  18 PASJA Koszalin               2
  19 PERFECT Gdańsk               3
  20 PERFEKT EWA Gdańsk           4
  21 PROGRESS Kwidzyn             1
  22 RAZ DWA TRZY Bydgoszcz      13
  23 SALSA Bydgoszcz              1
  24 ST STAKATO Tczew             6
  25 ST. KREACJI TAŃCA Bydgoszcz  3
  26 SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń       2
  27 TAKT Włocławek               1
  28 TWIST Białystok              1
  29 UKS BAILAMOS Bydgoszcz       1
--------------------------------------
Na początek

Protokół przeklasyfikowania
----------------------------------------------
1. Nazwa turnieju:
   Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego
   NAPOLEON
2. Miejsce i data rozgrywania turnieju:
   Bydgoszcz, 2009-02-01
3. Nadano nowe klasy tańca następującym parom:
----------------------------------------------------------------------------------------------
Nr   Nazwisko i imię                                    Klub                      Kraj
----------------------------------------------------------------------------------------------
Para kategorii i klasy: 10-11 E w stylu: Kombinacja 6T
  14 Domaszk Wiktor, Łochocka Marta                     FAN Toruń                                 
Otrzymuje klasę: D w stylu: Kombinacja 6T
Para kategorii i klasy: Pow. 15 D w stylu: Kombinacja 8T
  20 Figaszewski Marcin, Szrajber Aleksandra            AKTTPolitechniki Szczeciń                 
Otrzymuje klasę: C w stylu: Kombinacja 8T
Para kategorii i klasy: Pow. 15 C w stylu: Latin
   1 Balon Błażej, Denis Natalia                        AIDA Szczecinek                           
Otrzymuje klasę: B w stylu: Latin
Para kategorii i klasy: 14-15 D w stylu: Kombinacja 8T
  91 Kukliński Filip, Kuklińska Michalina               DANCE&DANCE Toruń                         
Otrzymuje klasę: C w stylu: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Słowikowski               Stanisław       I         Toruń                
A       Słowikowski               Stanisław       I         Toruń                
B       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               
C       Grzęski                   Łukasz          III       Toruń                
D       Kuczyński                 Sławomir        III       Włocławek            
E       Drobotko                  Konrad          III       Olsztyn              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gołębiowska               Dorota          I         Bydgoszcz            
2       Karasek                   Danuta          I         Bydgoszcz            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   2         1 Shachmatov Vitalij, Prisiaznaja Daria            LOKOMOTIV Kaliningrad                   0.0      0.0  0         1/   5
  15         2 Polanowski Wiktor, Maciejewska Hanna             NONA Kołobrzeg                         66.0  2  84.0  3         2/   5
  13         3 Jakimiec Karol, Miller Weronika                  SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń                 29.0  0  41.0  1         3/   5
  14         4 Domaszk Wiktor, Łochocka Marta                   FAN Toruń                             145.0  4 151.0  4         4/   5
  16         5 Konieczny Tomasz, Futyma Wiktoria                RAZ DWA TRZY Bydgoszcz                 11.0  0  16.0  0         5/   5
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------
     WA        WW        Q         S         CH        J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
   2 13131 1.0 11111 1.0 11111 1.0 23111 1.0 22211 2.0 14211 1.0    7.0    1
  13 22444 3.0 24254 4.0 23244 3.5 34322 3.0 33322 3.0 33323 3.0   19.5    3
  14 54515 5.0 43422 3.0 32433 2.0 42445 4.0 44455 4.0 42455 4.0   22.0    4
  15 31222 2.0 32333 2.0 44322 3.5 11254 2.0 11143 1.0 21142 2.0   12.5    2
  16 45353 4.0 55545 5.0 55555 5.0 55533 5.0 55534 5.0 55534 5.0   29.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: D, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Słowikowski               Stanisław       I         Toruń                
A       Słowikowski               Stanisław       I         Toruń                
B       Jelińska                  Aleksandra      II        Poznań               
C       Grzęski                   Łukasz          III       Toruń                
D       Kuczyński                 Sławomir        III       Włocławek            
E       Drobotko                  Konrad          III       Olsztyn              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gołębiowska               Dorota          I         Bydgoszcz            
2       Karasek                   Danuta          I         Bydgoszcz            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: D, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  27         1 Janiak Mateusz, Górczak Dominika                 PERFEKT EWA Gdańsk                     44.0  0  65.0  0         1/   2
  25         2 Lange Mateusz, Lewandowska Aleksandra            DANCE&DANCE Toruń                       5.0  0  20.0  0         2/   2
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: D, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------
     WA        WW        Q         S         CH        J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  25 22212 2.0 22222 2.0 22222 2.0 22122 2.0 21112 1.0 22212 2.0   11.0    2
  27 11121 1.0 11111 1.0 11111 1.0 11211 1.0 12221 2.0 11121 1.0    7.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Słowikowski               Stanisław                 Toruń                
A       Słowikowski               Stanisław                 Toruń                
B       Jelińska                  Aleksandra                Poznań               
C       Grzęski                   Łukasz                    Toruń                
D       Kuczyński                 Sławomir                  Włocławek            
E       Drobotko                  Konrad                    Olsztyn              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gołębiowska               Dorota                    Bydgoszcz            
2       Karasek                   Danuta                    Bydgoszcz            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  51         1 Krajewski Oskar, Mozdyniewicz Marta              DUET Warszawa                          61.0  2  87.0  3         1/   7
  59         2 Zieliński Kacper, Tymosiak Patrycja              RAZ DWA TRZY Bydgoszcz                 78.0  1  98.0  2         2/   7
  58         3 Gawrych Damian, Szyszka Adrianna                 ST STAKATO Tczew                       13.0  0  27.0  1         3/   7
  52         4 Harbart Bartłomiej, Grudzińska Natalia           DANCE&DANCE Toruń                      64.0  0  72.0  0         4/   7
  61         5 Harla Marcin, Korzycka Anna                      RAZ DWA TRZY Bydgoszcz                 44.3  0  51.3  0         5/   7
  54         6 Kasiński Kamil, Kucapska Agata                   ASTRA LUNA Wałcz                        0.0  0   6.0  0         6/   7
  53         7 Korzeniewski Filip, Pogorzelska Martyna          DANCE&DANCE Toruń                      10.0  0  15.0  0         7/   7
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         S         CH        R         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
  51 21142 1.0 62143 3.0 44223 4.0 21243 2.0 21112 1.0 11112 1.0 12112 1.0 11111 1.0   14.0    1
  52 33316 3.0 53316 4.0 32336 3.0 33325 3.0 73375 4.0 74476 7.0 65476 6.0 63476 6.0   36.0    4
  53 64575 6.0 44574 5.0 53465 5.0 55474 5.0 55567 6.0 65557 6.0 73567 7.0 74667 7.0   47.0    7
  54 77737 7.0 77735 7.0 77744 7.0 67757 7.0 67744 7.0 57624 4.0 47223 3.0 57534 4.0   46.0    6
  58 42251 2.0 21462 2.0 21552 2.0 42532 4.0 12433 3.0 32363 3.0 31635 4.0 22323 2.0   22.0    3
  59 15623 4.0 15221 1.0 15111 1.0 16111 1.0 46221 2.0 23231 2.0 26351 2.0 36242 3.0   16.0    2
  61 56464 5.0 36657 6.0 66677 6.0 74666 6.0 34656 5.0 46745 5.0 54744 5.0 45755 5.0   43.0    5
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Słowikowski               Stanisław                 Toruń                
A       Słowikowski               Stanisław                 Toruń                
B       Jelińska                  Aleksandra                Poznań               
C       Grzęski                   Łukasz                    Toruń                
D       Kuczyński                 Sławomir                  Włocławek            
E       Drobotko                  Konrad                    Olsztyn              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gołębiowska               Dorota                    Bydgoszcz            
2       Karasek                   Danuta                    Bydgoszcz            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  42         1 Grabowski Adrian, Roszczyniała Paula             UKS BAILAMOS Bygdoszcz                  5.0  0  27.0  0         1/   3
  43         2 Wasielewski Jędrzej, Napora Anna                 RAZ DWA TRZY Bydgoszcz                 10.0  0  26.0  0         2/   3
  41         3 Majewski Sebastian, Markowska Sandra             FAN Toruń                               0.0  0  10.0  0         3/   3
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         S         CH        R         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
  41 31113 1.0 31233 3.0 22223 2.0 31323 3.0 31323 3.0 31333 3.0 32322 2.0 31333 3.0   20.0    3
  42 12222 2.0 23322 2.0 11111 1.0 12132 1.5 13112 1.0 23212 2.0 11111 1.0 22121 1.0   11.5    1
  43 23331 3.0 12111 1.0 33332 3.0 23211 1.5 22231 2.0 12121 1.0 23233 3.0 13212 2.0   16.5    2
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Słowikowski               Stanisław                 Toruń                
A       Słowikowski               Stanisław                 Toruń                
B       Jelińska                  Aleksandra                Poznań               
C       Grzęski                   Łukasz                    Toruń                
D       Kuczyński                 Sławomir                  Włocławek            
E       Drobotko                  Konrad                    Olsztyn              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gołębiowska               Dorota                    Bydgoszcz            
2       Karasek                   Danuta                    Bydgoszcz            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  30         1 Augustyniak Adrian, Kałucka Hanna                ESKULAP Łódź                            0.0  0  24.0  1         1/   5
  32         2 Baryczka Krystian, Grabowska Gracjana            RAZ DWA TRZY Bydgoszcz                 18.0  1  36.0  2         2/   5
  29         3 Antosz Grzegorz, Rajska Joanna                   ASTRA LUNA Wałcz                      142.0  3 154.0  4         3/   5
  28         4 Monkiewicz Hubert, Linke Agata                   DANCE&DANCE Toruń                       0.0  0   6.0  0         4/   5
  31         5 Kruszyński Arkadiusz, Ścieszyńska Izabela        RAZ DWA TRZY Bydgoszcz                  0.0  0   5.0  0         5/   5
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Standard
------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        F         Q                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------
  28 43355 5.0 43445 4.0 43255 4.0 43244 4.0 43345 4.0   21.0    4
  29 11224 1.0 22233 3.0 32444 3.0 22433 3.0 22434 3.0   13.0    3
  30 25113 2.0 35111 1.0 14111 1.0 34111 1.0 34111 1.0    6.0    1
  31 54541 4.0 54554 5.0 55532 5.0 55555 5.0 55553 5.0   24.0    5
  32 32432 3.0 11322 2.0 21323 2.0 11322 2.0 11222 2.0   11.0    2
------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Słowikowski               Stanisław                 Toruń                
A       Słowikowski               Stanisław                 Toruń                
B       Jelińska                  Aleksandra                Poznań               
C       Grzęski                   Łukasz                    Toruń                
D       Kuczyński                 Sławomir                  Włocławek            
E       Drobotko                  Konrad                    Olsztyn              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gołębiowska               Dorota                    Bydgoszcz            
2       Karasek                   Danuta                    Bydgoszcz            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  32         1 Baryczka Krystian, Grabowska Gracjana            RAZ DWA TRZY Bydgoszcz                 16.0  1  40.0  2         1/   5
  30         2 Augustyniak Adrian, Kałucka Hanna                ESKULAP Łódź                          151.0  5 169.0  6         2/   5
  28         3 Monkiewicz Hubert, Linke Agata                   DANCE&DANCE Toruń                       6.0  0  18.0  1         3/   5
  29         4 Antosz Grzegorz, Rajska Joanna                   ASTRA LUNA Wałcz                      138.0  3 144.0  3         4/   5
  31         5 Kruszyński Arkadiusz, Ścieszyńska Izabela        RAZ DWA TRZY Bydgoszcz                  0.0  0   5.0  0         5/   5
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Latin
------------------------------------------------------------------
     S         CH        R         Pd        J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------
  28 32244 3.0 43254 4.0 53244 3.0 44255 4.0 23255 3.0   17.0    3
  29 43135 4.0 22425 2.0 32455 4.0 21344 3.0 42544 4.0   17.0    4
  30 21421 1.0 31332 3.0 21112 1.0 32422 2.0 31321 2.0    9.0    2
  31 55553 5.0 55543 5.0 45533 5.0 55533 5.0 55433 5.0   25.0    5
  32 14312 2.0 14111 1.0 14321 2.0 13111 1.0 14112 1.0    7.0    1
------------------------------------------------------------------
Na początek


Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Słowikowski               Stanisław                 Toruń                
A       Słowikowski               Stanisław                 Toruń                
B       Jelińska                  Aleksandra                Poznań               
C       Grzęski                   Łukasz                    Toruń                
D       Kuczyński                 Sławomir                  Włocławek            
E       Drobotko                  Konrad                    Olsztyn              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gołębiowska               Dorota                    Bydgoszcz            
2       Karasek                   Danuta                    Bydgoszcz            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  33         1 Fryszka Paweł, Jurek Karolina                    ST STAKATO Tczew                       80.0  0 107.0  1         1/   8
  32         2 Kowalski Marek, Pasieka Sandra                   ST. KREACJI TAŃCA Bydgosz              32.0  0  53.0  1         2/   8
  40         3 Myśliński Mateusz, Szczeblewska Maria            ST. KREACJI TAŃCA Bydgosz             108.5  2 123.5  3         3/   8
  39         4 Wycinka Piotr, Biernacka Emilia                  PERFECT Gdańsk                        140.0  2 149.0  2         4/   8
  41         5 Hejnicki Mateusz, Grembowska Beata               DZIUPLA Poznań                         33.0  0  41.0  0         5/   8
  34         6 Kieliński Mateusz, Duszek Justyna                ASTRA LUNA Wałcz                        0.0  0   7.0  0         6/   8
  38         7 Rogalski Piotr, Buraczewska Sylwia               PERFECT Gdańsk                        123.0  0 129.0  0         7/   8
  37         8 Raczyński Jędrzej, Nadolny Ewelina               PERFECT Gdańsk                         54.0  0  59.0  0         8/   8
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------
     WA       T        WW       Q        S        CH       R        J                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------------
  32 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XX XX  4 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    39       1-3
  33 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXX X  4 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    39       1-3
  34   XXX  3    XX  2  X XX  3  X XX  3 XXXX   4 XXXX   4 XX X   3 XXXXX  5    27         6
  37  X     1        0   X    1   XX   2     X  1     X  1   X    1  X     1     8          
  38 X XXX  4 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXX   4  XX    2  X  X  2 XX  X  3     X  1    26          
  39 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 X XXX  4    39       1-3
  40 XXXX   4 XXX X  4 X XX   3 X XXX  4 XXXXX  5 X XXX  4 XXXXX  5 XXXXX  5    34         4
  41 XX  X  3 XXXX   4 XX  X  3 XXX X  4 X  XX  3 XXXX   4   XXX  3 XXXX   4    28         5
--------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         S         CH        R         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
  32 32413 3.0 32422 2.0 22412 1.0 31622 2.0 33414 3.0 23111 1.0 42314 3.0 21621 2.0   17.0    2
  33 21222 1.0 11211 1.0 31321 2.0 22211 1.0 21132 1.0 11332 2.0 11431 1.0 12112 1.0   10.0    1
  34 56654 5.0 65666 6.0 66656 6.0 63566 6.0 55555 5.0 46655 5.0 54665 6.0 53565 5.0   44.0    6
  39 45135 4.0 46135 4.0 43245 4.0 46344 4.0 46223 4.0 55224 4.0 36122 2.0 36234 3.0   29.0    4
  40 13341 2.0 24343 3.0 14133 3.0 15135 3.0 12341 2.0 32443 3.0 25243 4.0 45343 4.0   24.0    3
  41 64566 6.0 53554 5.0 55564 5.0 54453 5.0 64666 6.0 64566 6.0 63556 5.0 64456 6.0   44.0    5
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Słowikowski               Stanisław                 Toruń                
A       Słowikowski               Stanisław                 Toruń                
B       Jelińska                  Aleksandra                Poznań               
C       Grzęski                   Łukasz                    Toruń                
D       Kuczyński                 Sławomir                  Włocławek            
E       Drobotko                  Konrad                    Olsztyn              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gołębiowska               Dorota                    Bydgoszcz            
2       Karasek                   Danuta                    Bydgoszcz            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  17         1 Studziński Krzysztof, Wrzosek Agata              DANCE&DANCE Toruń                      58.0  0  85.0  1         1/   8
  20         2 Figaszewski Marcin, Szrajber Aleksandra          AKTTPolitechniki Szczeciń             243.9  4 264.9  5         2/   8
  15         3 Głowacki Mateusz, Konieczna Magdalena            FINEZJA Poznań                          0.0  0  15.0  1         3/   8
  16         4 Knopik Miłosz, Gromowska Daria                   ST STAKATO Tczew                      153.0  0 162.0  0         4/   8
  22         5 Rustecki Łukasz, Kondej Joanna                   AKCENT Warszawa                       280.0  2 288.0  2         5/   8
  23         6 Witkowski Maciej, Skokowska Lidia                DANCE&DANCE Toruń                       6.0  0  13.0  0         6/   8
  21         7 Wątka Łukasz, Pater Paulina                      DANCE&DANCE Toruń                       0.0  0   6.0  0         7/   8
  19         8 Walczewski Marcin, Malak Marta                   DESPERADO Gostyń                        5.0  0  10.0  0         8/   8
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------
     WA       T        WW       Q        S        CH       R        J                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------------
  15 XXXX   4 XXXX   4 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    38         2
  16  XXXX  4  X XX  3 XX  X  3  X XX  3 X  XX  3 XXXXX  5 X  XX  3 XXX X  4    28       5-6
  17 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5  XXXX  4 XXXXX  5 XXXXX  5    39         1
  19     X  1 XX XX  4  X XX  3 X      1 XX X   3 XX X   3    X   1 XX X   3    19          
  20 XXXXX  5 XXX X  4 X XXX  4 XXXXX  5 XXXXX  5 X XXX  4 XXXXX  5 X  XX  3    35         3
  21 X X X  3  XX    2 X X    2  XXX   3 XXX    3 X X X  3 XXX X  4   X X  2    22          
  22 XX XX  4 X XXX  4 XXXXX  5 X XXX  4   XXX  3 XX  X  3 XXX X  4  XXXX  4    31         4
  23 XXXX   4 X XXX  4  XXX   3 XXX X  4  XX X  3  XXX   3  XXX   3 XXXX   4    28       5-6
--------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         S         CH        R         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
  15 43552 4.0 42454 4.0 33452 4.0 43455 5.0 12314 1.0 41114 1.0 21125 1.0 21125 1.0   21.0    3
  16 32634 3.0 24611 2.0 52623 3.0 31633 3.0 43441 4.0 34431 3.0 34651 5.0 13551 3.0   26.0    4
  17 21225 2.0 33235 3.0 21235 2.0 22342 2.0 51223 2.0 22223 2.0 43213 2.0 32213 2.0   17.0    1
  20 14111 1.0 11122 1.0 14111 1.0 16111 1.0 26632 3.0 16642 4.0 15332 3.0 45342 4.0   18.0    2
  22 56343 5.0 66543 5.0 45544 5.0 64524 4.0 34155 5.0 53355 5.0 52444 4.0 54434 5.0   38.0    5
  23 65466 6.0 55366 6.0 66366 6.0 55266 6.0 65566 6.0 65566 6.0 66566 6.0 66666 6.0   48.0    6
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Słowikowski               Stanisław                 Toruń                
A       Słowikowski               Stanisław                 Toruń                
B       Jelińska                  Aleksandra                Poznań               
C       Grzęski                   Łukasz                    Toruń                
D       Kuczyński                 Sławomir                  Włocławek            
E       Drobotko                  Konrad                    Olsztyn              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gołębiowska               Dorota                    Bydgoszcz            
2       Karasek                   Danuta                    Bydgoszcz            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   2         1 Górski Amadeusz, Rusinek Marcelina               DZIUPLA Poznań                         10.0  0  33.0  0         1/   4
   5         2 Krochmal Piotr, Antczak Klaudia                  ASTRA Koszalin                         37.0  0  54.0  0         2/   4
   1         3 Balon Błażej, Denis Natalia                      AIDA Szczecinek                       197.0  5 208.0  5         3/   4
   7         4 Figaszewski Waldemar, Bajor Katarzyna            AKTTPolitechniki Szczeciń              31.0  0  36.0  0         4/   4
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        F         Q                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------
   1 33321 3.0 23212 2.0 23322 3.0 14213 2.0 33413 4.0   14.0    3
   2 21143 1.0 12141 1.0 11141 1.0 21142 1.0 41141 1.0    5.0    1
   5 42214 2.0 41334 3.0 42213 2.0 33421 3.0 24222 2.0   12.0    2
   7 14432 4.0 34423 4.0 34434 4.0 42334 4.0 12334 3.0   19.0    4
------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Słowikowski               Stanisław                 Toruń                
A       Słowikowski               Stanisław                 Toruń                
B       Jelińska                  Aleksandra                Poznań               
C       Grzęski                   Łukasz                    Toruń                
D       Kuczyński                 Sławomir                  Włocławek            
E       Drobotko                  Konrad                    Olsztyn              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gołębiowska               Dorota                    Bydgoszcz            
2       Karasek                   Danuta                    Bydgoszcz            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   6         1 Piwoński Marek, Frankowska Helena                DANCE&DANCE Toruń                     155.0  5 180.0  6         1/   6
   1         2 Balon Błażej, Denis Natalia                      AIDA Szczecinek                       226.0  5 245.0  6         2/   6
   3         3 Mieczkowski Michał, Jaroszewska Patrycja         FALA Sopot                             24.0  0  37.0  1         3/   6
   4         4 Laniecki Sebastian, Tukalska Agata               ST STAKATO Tczew                       69.0  0  76.0  0         4/   6
   5         5 Krochmal Piotr, Antczak Klaudia                  ASTRA Koszalin                         45.0  1  51.0  1         5/   6
   7         6 Figaszewski Waldemar, Bajor Katarzyna            AKTTPolitechniki Szczeciń              40.0  0  45.0  0         6/   6
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
------------------------------------------------------------------
     S         CH        R         Pd        J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------
   1 42234 3.0 23333 2.0 62363 3.0 43335 3.0 42121 1.0   12.0    2
   3 25322 2.0 34224 3.0 36454 5.0 36542 4.0 34255 5.0   19.0    3
   4 34461 4.0 46461 4.0 24242 2.0 65654 6.0 53343 3.0   19.0    4
   5 66645 6.0 55645 5.0 55525 6.0 24423 2.0 16414 4.0   23.0    5
   6 11113 1.0 11112 1.0 11111 1.0 11111 1.0 21632 2.0    6.0    1
   7 53556 5.0 62556 6.0 43636 4.0 52266 5.0 65566 6.0   26.0    6
------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Słowikowski               Stanisław                 Toruń                
A       Słowikowski               Stanisław                 Toruń                
B       Jelińska                  Aleksandra                Poznań               
C       Grzęski                   Łukasz                    Toruń                
D       Kuczyński                 Sławomir                  Włocławek            
E       Drobotko                  Konrad                    Olsztyn              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gołębiowska               Dorota                    Bydgoszcz            
2       Karasek                   Danuta                    Bydgoszcz            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  95         1 Filarski Patryk, Studzińska Angelika             DANCE&DANCE Toruń                     214.0  4 237.0  4         1/   4
  99         2 Jarzęczka Szymon, Wolant Wiktoria                DANCE&DANCE Toruń                     219.0  3 236.0  3         2/   4
  94         3 Straszkiewicz Jakub, Domasz Judyta               RAZ DWA TRZY Bydgoszcz                105.0  3 116.0  3         3/   4
  93         4 Krużewski Sylwester, Nieradko Karolina           PERFEKT EWA Gdańsk                     55.0  0  60.0  0         4/   4
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
------------------------------------------------------------------
     S         CH        R         Pd        J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------
  93 44444 4.0 44334 4.0 43444 4.0 43444 4.0 44444 4.0   20.0    4
  94 33312 3.0 33423 3.0 24333 3.0 24313 3.0 23333 3.0   15.0    3
  95 11131 1.0 21241 2.0 11121 1.0 11131 1.0 12221 2.0    7.0    1
  99 22223 2.0 12112 1.0 32212 2.0 32222 2.0 31112 1.0    8.0    2
------------------------------------------------------------------
Na początek


Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Słowikowski               Stanisław                 Toruń                
A       Słowikowski               Stanisław                 Toruń                
B       Jelińska                  Aleksandra                Poznań               
C       Grzęski                   Łukasz                    Toruń                
D       Kuczyński                 Sławomir                  Włocławek            
E       Drobotko                  Konrad                    Olsztyn              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gołębiowska               Dorota                    Bydgoszcz            
2       Karasek                   Danuta                    Bydgoszcz            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  93         1 Krużewski Sylwester, Nieradko Karolina           PERFEKT EWA Gdańsk                    110.0  1 132.0  1         1/   3
  99         2 Jarzęczka Szymon, Wolant Wiktoria                DANCE&DANCE Toruń                     146.0  1 162.0  1         2/   3
  94         3 Straszkiewicz Jakub, Domasz Judyta               RAZ DWA TRZY Bydgoszcz                 98.0  3 108.0  3         3/   3
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        F         Q                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------
  93 12311 1.0 21212 1.0 11111 1.0 21121 1.0 12211 1.0    5.0    1
  94 23232 3.0 13331 3.0 22332 2.0 33312 3.0 23322 2.0   13.0    3
  99 31123 2.0 32123 2.0 33223 3.0 12233 2.0 31133 3.0   12.0    2
------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Słowikowski               Stanisław                 Toruń                
A       Słowikowski               Stanisław                 Toruń                
B       Jelińska                  Aleksandra                Poznań               
C       Grzęski                   Łukasz                    Toruń                
D       Kuczyński                 Sławomir                  Włocławek            
E       Drobotko                  Konrad                    Olsztyn              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gołębiowska               Dorota                    Bydgoszcz            
2       Karasek                   Danuta                    Bydgoszcz            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  91         1 Kukliński Filip, Kuklińska Michalina             DANCE&DANCE Toruń                     199.0  6 232.0  7         1/  14
  92         2 Kempa Kacper, Welc Natalia                       RAZ DWA TRZY Bydgoszcz                 52.0  0  79.0  1         2/  14
  90         3 Lewandowski Marcin, Lopata Ewelina               DANCE&DANCE Toruń                     128.5  1 149.5  2         3/  14
  83         4 Rogocki Dominik, Kaszubowska Marta               ST STAKATO Tczew                      122.0  1 137.0  1         4/  14
 108         5 Tabaczyk Fabian, Kaczmarek Ewelina               ST. KREACJI TAŃCA Bydgosz              40.0  1  54.0  1         5/  14
  89         6 Kuncewicz Filip, Grochala Aleksandra             ST STAKATO Tczew                      163.0  3 176.0  3         6/  14
 109         7 Janowski Michał, Gier Julia                      PERFEKT EWA Gdańsk                    187.0  4 199.0  4         7/  14
  85       8-9 Włodarczak Kasper, Cieślakowska Anna             PROGRESS Kwidzyn                      214.0  3 224.0  3       8-9/  14
  87       8-9 Łobocki Tomasz, Czuba Magdalena                  JANTAR Elbląg                          63.0  1  73.0  1       8-9/  14
  82        10 Kuczyński Adrian, Olubińska Sylwia               RAZ DWA TRZY Bydgoszcz                 11.0  0  20.0  0        10/  14
 110        11 Juszczyk Karol, Woźniak Zuzanna                  RAZ DWA TRZY Bydgoszcz                 12.0  0  20.0  0        11/  14
  88        12 Pawlak Michał, Michalska Aleksandra              TAKT Włocławek                        113.5  0 120.5  0        12/  14
  84        13 Nestorowicz Krystian, Hrubczyńska Dominika       TWIST Białystok                       127.5  2 133.5  2        13/  14
 107        14 Madyda Tomasz, Stremel Marta                     SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń                151.5  0 156.5  0        14/  14
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------
     WA       T        WW       Q        S        CH       R        J                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------------
  82 X      1 X XX   3 XX  X  3 X      1 XX     2   X X  2 X      1  X  X  2    15          
  83  XX X  3  XX    2        0  XX X  3 XXXX   4 XXX    3 XXX    3 XXXXX  5    23         3
  84        0     X  1        0    X   1    X   1    X   1    XX  2 X  XX  3     9          
  85 X   X  2   X X  2 X X X  3 XXX X  4        0 X   X  2 XX     2 X X    2    17          
  87    XX  2 X  XX  3 X  XX  3  X X   2  X  X  2    X   1    XX  2 X  X   2    17          
  88  X X   2        0        0     X  1    XX  2    XX  2        0  X XX  3    10          
  89 XXX X  4 XX  X  3  XXX   3 XX X   3 XXX    3 XXX X  4  XXXX  4 XX     2    26         2
  90  XXX   3  XXX   3  XX    2 X XX   3   X    1 XXX    3 XXX    3   X    1    19       4-6
  91 X XX   3 XXXX   4  XXX   3   XXX  3 XXXXX  5  XXXX  4 XXX    3   X X  2    27         1
  92  X XX  3  X XX  3 X  XX  3   XXX  3 X      1  X     1   XXX  3    XX  2    19       4-6

 107        0  X     1    X   1  X     1    XX  2        0    X   1  X     1     7          
 108 X X X  3 X      1 XXX X  4 XX     2 X X X  3 XX X   3     X  1 X X    2    19       4-6
 109 XX X   3 X  X   2 X  X   2        0    X   1 X XX   3 XXXX   4  XXX   3    18          
 110   X    1   X X  2  XX X  3 X X X  3  XX X  3     X  1     X  1        0    14          
--------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         S         CH        R         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
  83 65564 6.0 64553 5.0 22162 1.0 63463 5.0 33364 2.0 64365 5.0 42464 4.0 63254 4.0   32.0    4
  89 11655 5.0 33665 6.0 51655 5.0 31656 6.0 12656 6.0 22442 2.0 11555 5.0 12665 6.0   41.0    6
  90 44226 4.0 25226 2.0 65246 6.0 55124 3.0 64242 3.0 43223 3.0 63243 3.0 44343 3.0   27.0    3
  91 53141 3.0 11111 1.0 34331 2.0 42241 2.0 51111 1.0 31111 1.0 24111 1.0 31121 1.0   12.0    1
  92 36313 2.0 56332 3.0 16413 3.0 26312 1.0 45533 5.0 55554 4.0 36332 2.0 26412 2.0   22.0    2
 108 22432 1.0 42444 4.0 43524 4.0 14535 4.0 26425 4.0 16636 6.0 55626 6.0 55536 5.0   34.0    5
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Słowikowski               Stanisław                 Toruń                
A       Słowikowski               Stanisław                 Toruń                
B       Jelińska                  Aleksandra                Poznań               
C       Grzęski                   Łukasz                    Toruń                
D       Kuczyński                 Sławomir                  Włocławek            
E       Drobotko                  Konrad                    Olsztyn              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gołębiowska               Dorota                    Bydgoszcz            
2       Karasek                   Danuta                    Bydgoszcz            
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  66         1 Stróż Jacek, Leszczyńska Paula                   PASJA Koszalin                         39.0  2  63.0  3         1/   5
  64         2 Markowski Konrad, Kałużna Justyna                PASJA Koszalin                        131.5  4 149.5  5         2/   5
  65         3 Jarczok Patryk, Pieczka Zuzanna                  SALSA Bydgoszcz                        56.0  1  68.0  2         3/   5
  63         4 Wymysło Piotr, Pierz Magdalena                   ADiK Bytom                             18.0  0  24.0  0         4/   5
  62         5 Partyka Kacper, Kwiatkowska Dominika             ASTRA LUNA Wałcz                        0.0  0   5.0  0         5/   5
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         S         CH        R         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
  62 55525 5.0 55545 5.0 55525 5.0 45545 5.0 35555 5.0 55545 5.0 55555 5.0 55445 5.0   40.0    5
  63 33354 4.0 43253 4.0 44354 4.0 33351 3.0 54443 4.0 24454 4.0 33444 4.0 12233 2.0   29.0    4
  64 11141 1.0 11111 1.0 31243 2.0 11213 1.0 41324 3.0 41313 3.0 41323 3.0 43554 4.0   18.0    2
  65 22432 2.0 34432 3.0 23432 3.0 54434 4.0 12231 1.5 33232 2.0 24232 2.0 34322 3.0   20.5    3
  66 44213 3.0 22324 2.0 12111 1.0 22122 2.0 23112 1.5 12121 1.0 12111 1.0 21111 1.0   12.5    1
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek