tlo
pasek
top

Aktualności:

- podane terminy zajęć do indywidualnego wyboru
- uczestnicy sami ustalają terminy zajęć
- indywidualne lekcje tańca również dla par ślubnych
- wszystkich chętnych chcących trenować w Klubie Tańca Sportowego "Napoleon" zapraszamy do naszej szkoły tańca.

Plakat

"ZATAŃCZ ZE MNĄ"

Zapracowany chicagowski prawnik Clark (Richard Gere) przypadkowo trafia do małej szkoły tańca. Zwabiła go tam powabna postać pięknej instruktorki Pauliny (Jennifer Lopez). Na miejscu odkrywa jednak coś więcej. Z początku uczy się tańczyć, szukając pretekstu, aby być bliżej Pauliny. Z czasem dociera do niego, że w wypełnionym pracą, karierą i rodziną życiu coś mu umykało. Tym czymś były marzenia, romantyzm i magia, której symbolem stają się tańce towarzyskie. Czy częścią tanecznej przygody stanie się pozamałżeński romans ze śliczną tancerką? Czy też może cała taneczna afera, którą Clark skrzętnie ukrywa przed kolegami z pracy i rodziną, będzie impulsem, który ożywi uginający się ostatnio pod ciężarem rutyny związek z wciąż kochającą go żoną (Susan Sarandon)?

Picture       Picture

Picture   Picture   Picture

Plakat

"DIRTY DANCING 2"

Kuba, rok 1958. Amerykańska rodzina przeprowadza się na Kubę, gdzie ojciec Katey Miller otrzymuje intratną posadę. Katey ma 18 lat . W wiek dojrzałości wchodzi w specyficznej, gorącej atmosferze Hawany, stojącej u progu rewolucji. Poznaje Javiera - młodego Kubańczyka, który wprowadza ją w świat kubańskich rytmów. Trafiają do klubu nocnego "La Rosa Negra", do którego chodzą wyłącznie miejscowi i gdzie taniec jest gorętszy od temperatury na zewnątrz. Katey i Javier decydują się wystąpić jako para w najbardziej prestiżowym konkursie tańca na Kubie. Rodzi się między nimi uczucie.

Picture    Picture

Picture    Picture

Picture    Picture

Honey poster

"HONEY"

Historia tancerki (Jessica Alba) z ubogiej dzielnicy, która zostaje uznaną choreografką muzycznych teledysków. Honey pragnie za wszelką cenę wyrwać się ze slumsów i zostać profesjonalną choreografką. Jej kariera staje jednak pod znakiem zapytania, kiedy nie chce spotykać się z szefem studia, dla którego pracuje. Od tej pory będzie musiała pokonać wiele przeciwności, jakie pojawią się na jej drodze, by móc zrealizować swe marzenie.

Honey Picture    Honey Picture    Honey Picture

Breakin' DVD

BREAKDANCE

Breakin' Picture    Breakin' Picture

Flashdance DVD

FLASHDANCE

Flashdance Picture    Flashdance Picture

Footloose DVD

FOOTLOOSE

Footloose Picture    Footloose Picture

Dirty Dancing DVD

"DIRTY DANCING"

17-letnia Frances spędza urlop z rodziną w eksluzywnym ośrodku wypoczynkowym. Tutaj poznaje instruktora tańca Johnny'ego.

Dirty Dancing Picture    Dirty Dancing Picture

Girls Just Want to Have Fun DVD

"GIRLS JUST WANT TO HEAVE FUN"

Girls Just Want to Have Fun Picture   Girls Just Want to Have Fun Picture

Purple Rain DVD

"PURPLE RAIN"

Purple Rain Picture   Purple Rain Picture

Xanadu DVD

"XANADU"

Xanadu Picture   Xanadu Picture

baner